У Києві вибрали нову "Місіс Україну": Хто представить нашу країну в США (фото)

У столиці відбувся конкурс краси для успішних жінок Mrs. Ukraine International-2020 ("Місіс Україна"). Корона переможниці дісталася дизайнеру з Києва Вікторії Файнблат, передать Патріоти України.

Цього року головний приз вручали національний директор конкурсу Mrs. Ukraine International Яна Луцька та українська прима-балерина Катерина Кухар. "Ми віримо, що Вікторія Файнблат гідно представить Україну на міжнародному рівні в Америці вже в липні наступного року", - відзначили організатори.

"Що й казати! Я Місіс Україна 2020! Дякую Вам всім за підтримку, цей день я запам'ятаю на все життя", - поділилася емоціями переможниця.

Вікторія Файнблат - український архітектор та дизайнер, власниця власного дизайн-бюро. Нова "Місіс Україна" має дві вищі освіти: лікар нарколог-психіатр та архітектор-дизайнер.

Файнблат - не тільки успішний дизайнер, але ще й любляча дружина та турботлива мама. Жінка разом зі своїм чоловіком виховує двох дітей: 7-річного сина та 4-річну дочку.

Своєю участю в конкурсі Вікторія хотіла довести, що сучасна українська жінка може встигнути все. "Я багато подорожую і часто помічаю, що в іноземців склався кілька помилковий стереотип, ніби українські жінки тільки тим і прославляються, що красою. Мені б хотілося довести всім, що нам під силу все що завгодно: підкорення вершин, які часом непідвладні навіть чоловікам, одночасне виховання дітей і ведення успішного бізнесу, встановлення рекордів і бездоганний вигляд незважаючи на шалений ритм", - зазначила Вікторія.

Вікторія Файнблат представить Україну на міжнародному конкурсі Mrs. International, який пройде в липні 2021 року в США.

"Г*но русского мира": В окупованому Криму воду хочуть качати з озера, де зберігають відходи (фото)

субота, 24 жовтень 2020, 9:45

Штучне озеро біля гори Гасфорта окупаційна влада Криму може використовувати в якості резервного джерела водопостачання Севастополя. Як пише видання "Крим.Реаліі", водойма ще з 1977 року виконував функцію сховища відходів від добування флюсових вапняків...

Ходити в такому вбранні допомагали 40 осіб: Українка одягла на випускний оригінальну сукню і побила рекорд

субота, 24 жовтень 2020, 9:30

Коли дівчина йшла, то вона навіть не бачила закінчення свого вбрання. У місті Тернопіль дівчина прийшла на випускний зі школи в сукню з найдовшим шлейфом в Україні, передають Патріоти України з посиланням на ТСН. Випускників шкіл вітали на головному ст...