У Києві з 20 березня вводять посилений карантин: Що буде заборонено (відео)

Столиця вирішила запровадити посилений карантин: за 17 березня понад тисячу нових випадків захворювання на коронавірус. Про це міський голова Києва Віталій Кличко заявив на екстренному брифінгу, передають Патріоти України.

"Щоб призупинити стрімке розповсюдження хвороби Комісія з надзвичайних ситуацій міста ухвалили наступне рішення. З нуля годин 20 березня, тобто в ніч з п'ятниці на суботу, Київ запроваджує суворі карантинні обмеження. Буде заборонена робота закладів культури, будуть зачинені театри, кінотеатри, музеї, концертні зали, робота торговельно-розважальних центрів, окрім продуктових магазинів, аптек, зоомагазинів, магазинів з продажу гігієни та побутової хімії", - зазначив Віталій Кличко.

Також заборонять проведення богослужінь та масових заходів.

Спортивні матчі проводитимуть без глядачів.

"Це стосується і сьогоднішнього футбольного матчу у Києві", - додав Кличко.

Заклади громадського харчування працюватимуть виключно на винос.

Працюватимуть – за дотримання суворих норм та без роботи кафе – автозаправочні станції.

Перукарні, салони краси працюватимуть за попереднім записом. Як і фітнес та спортивні зали - але без групових занять.

Працюватимуть дитячі садочки. Школи після канікул повернуться до навчання – але дистанційно.

Усі підприємства та організації бюджетної сфери переходять на дистанційну роботу.

Посилений карантин запровадять на три тижні до 9 квітня.

"Громадський транспорт столиці працюватиме в звичному режимі. З дотриманням суворих норм перевезення пасажирів та маскового режиму. Із заповненістю місць для сидіння на 50%", - додав мер.

Один з тюрми, другий з волі: В Україні затримали шахраїв, які викрали майже 2 млн грн "похоронних"

четвер, 25 червень 2026, 16:46

Поліція Харківщини викрила осіб, причетних до викрадення майже двох мільйонів гривень з рахунку вдови загиблого військовослужбовця. Про це повідомила 24 червня Нацполіція, передають Патріоти України. У січні 2025 року зловмисники отримали несанкціонова...

Нині це може здивувати: Чому в СРСР соромилися джинсів і яскравого одягу

четвер, 25 червень 2026, 16:37

У СРСР мода була не просто питанням стилю, а частиною ідеологічного контролю. Одяг мав демонструвати скромність, стриманість і відповідність колективним нормам, тому будь-які прояви індивідуальності часто сприймалися як небажані або навіть «неправильні...