Не витримали діагнозу чи методів лікування? У Києві з вікна лікарні для хворих на COVID-19 вистрибнули два чоловіки (фото)

У Київській міській клінічній лікарні №4, у якій проходять лікування пацієнти із коронавірусом, за дві доби двоє чоловіків наклали на себе руки. Про це повідомили на сторінці Муніципальної варти Києва у Telegram у вівторок, 22 вересня. Зазначається, що обидва пацієнти вистрибнули з одного і того самого вікна на другому поверсі, передають Патріоти України.

"У київській лікарні за дві доби два чоловіки покінчили життя самогубством. Обидва вистрибнули з одного і того самого вікна другого поверху. Події відбулись у Київській міській клінічній лікарні №4, котра орієнтована на лікування коронавірусу", – сказано у повідомленні.

Зазначається, що наряди Муніципальної охорони несуть цілодобове чергування у цій лікарні. "Щоразу реагували на виклики медперсоналу щодо чоловіків у вікні. Проте намагання відмовити від останнього стрибку обидва рази не дали результату. Після падіння проводились заходи реанімації, проте безуспішно", – зазначили в установі.

Зустрічайте "Сім Сестер", вони ж оспівані Стожари: Українців чекає яскраве і, нажаль, короткотривале видовище на нічному небі у сузір'ї Тельця

п’ятниця, 26 червень 2026, 21:28

Марс проходить повз знамените зоряне скупчення Плеяди – і це остання можливість побачити таке зближення аж до 2034 року, передають Патріоти України з посиланням на People. . Найкращий момент настане в неділю, 28 червня, до сходу сонця. Про це повідомл...

Нідерланди будують залізо-повітряну батарею на 1 ГВт·год. Що стоїть за цим рекордним енергетичним мегапректом

п’ятниця, 26 червень 2026, 21:14

Нідерландська компанія із залізо-повітряного багатодобового зберігання енергії об’єдналася з одним із найбільших постачальників енергії країни для розгортання одного гігават-годину (ГВт·год) залізо-повітряного довготривалого накопичення енергії (LDES) ...