Не витримали діагнозу чи методів лікування? У Києві з вікна лікарні для хворих на COVID-19 вистрибнули два чоловіки (фото)

У Київській міській клінічній лікарні №4, у якій проходять лікування пацієнти із коронавірусом, за дві доби двоє чоловіків наклали на себе руки. Про це повідомили на сторінці Муніципальної варти Києва у Telegram у вівторок, 22 вересня. Зазначається, що обидва пацієнти вистрибнули з одного і того самого вікна на другому поверсі, передають Патріоти України.

"У київській лікарні за дві доби два чоловіки покінчили життя самогубством. Обидва вистрибнули з одного і того самого вікна другого поверху. Події відбулись у Київській міській клінічній лікарні №4, котра орієнтована на лікування коронавірусу", – сказано у повідомленні.

Зазначається, що наряди Муніципальної охорони несуть цілодобове чергування у цій лікарні. "Щоразу реагували на виклики медперсоналу щодо чоловіків у вікні. Проте намагання відмовити від останнього стрибку обидва рази не дали результату. Після падіння проводились заходи реанімації, проте безуспішно", – зазначили в установі.

"Г*но русского мира": В окупованому Криму воду хочуть качати з озера, де зберігають відходи (фото)

субота, 24 жовтень 2020, 9:45

Штучне озеро біля гори Гасфорта окупаційна влада Криму може використовувати в якості резервного джерела водопостачання Севастополя. Як пише видання "Крим.Реаліі", водойма ще з 1977 року виконував функцію сховища відходів від добування флюсових вапняків...

Ходити в такому вбранні допомагали 40 осіб: Українка одягла на випускний оригінальну сукню і побила рекорд

субота, 24 жовтень 2020, 9:30

Коли дівчина йшла, то вона навіть не бачила закінчення свого вбрання. У місті Тернопіль дівчина прийшла на випускний зі школи в сукню з найдовшим шлейфом в Україні, передають Патріоти України з посиланням на ТСН. Випускників шкіл вітали на головному ст...