У Києві закривається найвідоміший книжковий ринок. Підприємці протестують

На місці книжкового ринку збираються побудувати ТРЦ.

У Києві мають намір знести книжковий ринок, розташований біля станції метро «Почайна» (колишня «Петрівка»). Відповідною інформацією поділилося видання "Вечірній Київ", повідомляють Патріоти України.

У четвер, 2 червня, адміністрація «Петрівки» зібрала всіх підприємців-орендарів і заявила в ультимативній формі, що ринок закривають, щоб на його місці побудувати новий торговий центр. Всім співробітникам повідомили, що необхідно обов’язково переїжджати на узгоджене місце в районі ангарів на станції метро «Лісова».

Однак, підприємців такий розклад не влаштовує – вони створили власне громадське об’єднання і вже у вівторок, 7 червня, будуть збирати мітинг, щоб відстояти свої права на роботу та ведення бізнесу. Вони запрошують всіх небайдужих і журналістів приєднатися до протесту.

Засновник фонду «Культурні інновації» та підприємець Владислав Трубіцин прокоментував рішення адміністрації ринку: «В минулому році відбулася реконструкція книжкового ринку, а гроші – від 3 до 50 тисяч доларів збирали з підприємців, орендарів, – говорить Владислав Трубіцин. – Саме продавці книг із своїх грошей зробили реконструкцію, під запевняння адміністрації, що тепер ніхто їх не вижене. Проте, нині ринок закривають. Є рішення Київради 2004 року щодо ділянки землі під книжковим ринком. Рішення, яке ми громадою, за допомогою юристів та депутатів будемо оскаржувати й у порядку громадської ініціативи запропонуємо Київраді розглянути повторно». Крім цього, він підкреслив, що колектив книжкового ринку буде відстоювати свої права лише законними методами.

Дівчина показала в TikTok, що буде з зубами, якщо пити колу кожен день (фото, відео)

четвер, 4 березень 2021, 14:27

Стоматологи давно говорять про згубний вплив солодкої газованої води на зуби, але дівчина з Мічигану (США) показала в TikTok реальні наслідки щоденного вживання коли. Вікторія Ірен Новаковські порадила людям не відмахуватися від порад лікарів, оскільки...

Працювали у кафе й ресторанах: У Києві затримали банду іноземців, які обкрадали людей за схемою "підсід" (фото)

четвер, 4 березень 2021, 14:25

У Києві оперативники затримали іноземців, які систематично обкрадали клієнтів закладів громадського харчування. Злочинців схопили на вулиці Івана Франка, 46. Про це повідомляється на сторінці "Київ Оперативний" Facebook, передають Патріоти України. Зло...