У Києві затримали сина одного з основних спонсорів "ЛНР"

Затриманий Дмитро Держак є заступником директора і сином власника луганського лікеро-горілчаного заводу "Луга-Нова", який фінансує терористів "ЛНР".

Затриманий проживав у Києві з посвідченням "ветерана бойових дій" РФ. Фото: Фейсбук.

Правоохоронці затримали одного з основних спонсорів терористів "ЛНР". Про це у Facebook повідомив генпрокурор України Юрій Луценко, передають Патріоти України.

"Разом із СБУ ми затримали громадянина Дмитра Держака, заступника директора і сина власника луганського лікеро-горілчаного заводу "Луга-Нова" – одного з основних спонсорів терористів із ЛНР", – написав Луценко.

Він додав, що затриманий проживав у Києві з посвідченням "ветерана бойових дій" РФ. "Хоча є в цій справі і ще одне непросте питання – чи не відпустить сепаратиста суд на домашній арешт після вчорашнього рішення Конституційного Суду, який за поданням [позафракційної народної депутатки] Надії Савченко постановив, що арешт за статтями про тероризм не є обов'язковим заходом", – заявив Луценко.

Інтимна сцена, яку ви не помітили: У фільмі про Гаррі Поттера знайшли великий секрет

середа, 3 червень 2020, 0:05

Рас Везерелл, який працював над 11-хвилинними титрами до 3-ї частини "Поттеріани", зізнався, що побачені шанувальниками сліди дійсно імітують досить інтимну сцену між персонажами. Вважається, що серія фентезійних фільмів про чарівника Гаррі Поттера роз...

З гербом і автографом: У Канаді випустили пиво на честь українського футболіста (фото)

вівторок, 2 червень 2020, 23:42

Банки з алкогольним напоєм і прізвищем легенди українського футболу вже продаються в магазинах. На банку нанесене прізвище Шевченка, а також його автограф і дев'ятий номер. Остання деталь викликає питання, адже більшу частину кар'єри колишній форвард "...