У Києві затримано чоловіка, який у новорічну ніч запускав феєрверки (фото, відео)

У Києві правоохоронці знайшли порушника, який у новорічну ніч із 31 грудня на 1 січня запускав салюти на Подолі. Підозрюваним виявився 47-річний місцевий житель. Кримінальне провадження розпочато за ст. 296 (хуліганство) КК. За це фігуранту загрожує обмеження волі на строк до п'яти років. Про це повідомила пресслужба Головного управління Національної поліції в місті Київ, передають Патріоти України.

Копи зазначили: киянин знехтував забороною використання піротехнічних виробів під час дії воєнного стану, незважаючи на неодноразові попередження правоохоронних органів. Салюти в Подільському районі порушник почав запускати близько опівночі. До поліції надійшло кілька повідомлень від громадян, а в соцмережах опублікували відео вибухів піротехніки в небі.

Правоохоронці негайно розпочали пошуки причетних осіб. Було встановлено, що феєрверки запускалися у дворі житлового будинку на вулиці Костянтинівській. Із місця події слідчі вилучили використану пускову установку.

"Під час проведення оперативно-розшукових заходів правоохоронці за силової підтримки бійців полку № 1 встановили передбачуваного підозрюваного і провели в його квартирі невідкладний обшук", – сказано в повідомленні.

Поліцейські знайшли кришку від використаного феєрверку. 47-річного киянина затримано в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. "Ще раз наголошуємо: використання піротехніки заборонене без винятків! Кожен факт такого порушення буде задокументовано, а винних – притягнуто до відповідальності", – підсумували в Нацполіції.

Готівкові поповнення більше не будуть такими, як раніше: На українців чекають нові правила

вівторок, 23 червень 2026, 16:39

В Україні змінюються правила поповнення рахунків готівкою через платіжні термінали. Уже з 26 червня користувачам доведеться проходити додаткову процедуру підтвердження під час кожної операції. передають Патріоти України. Згідно з новими вимогами, перед...

Стагнація недоімперії-бензоколонки дісталися "скважини": Дефіцит пального дістався Сибіру, подробиці

вівторок, 23 червень 2026, 16:02

Проблеми з паливом у РФ набирають обертів. Омська, Саратовська, Іркутська та Новосибірська області оголосили про ліміти на відпуск бензину й дизеля, пояснюючи це зростанням попиту та необхідністю контролювати ситуацію на ринку, передають Патріоти Украї...