У Києві зловили відому банду злодіїв, яка "працювала" на ринках (фото)

У Києві затримали відому банду злодіїв, які "промишляли" на ринках - на Лісовому ринку, ринку на Дарниці та інших. Про це повідомляє "Київ Оперативний", передають Патріоти України.

Відзначається, що предводителькою злодіїв є жінка на прізвисько Басяня, а на ринках їм "серед злодіїв просто немає рівних".

Тих, хто також став жертвою цієї банди, запросили в райвідділ на вулиці Мілютенка для надання свідчень. "Пересувались затримані на таксі компанії Uklon і сам таксист чудово знав чим і як заробляють ці гадюки", - пише автор публікації.

Хіти тижня. Парад запроданців: Хто з українських артистів виступить на російській "Пісні року"

субота, 27 листопад 2021, 15:00

Як свідчить анонс, у ньому візьмуть участь і українські артисти. Так, організатори називають майбутнє дійство «грандіозним» та «головним концертом країни». Заплановано його на 4 грудня. Для росіян співатимуть, у тім числі, Софія Ротару, Artik & Asti, А...

Як у фільмі жахів: У Дніпрі в парку комунальники знайшли людські кістки (фото)

субота, 27 листопад 2021, 14:44

У Дніпрі у парку 40-річчя визволення міста працівники КП "Благоустрій" знайшли людські кістки. Не виключено, що тут була чиясь могила. Про це свідчить той факт, що були знайдені також частини надгробка, а місцями виникали провалля у землі. Слід зазначи...