
У Києві на станції метро "Звіринецька" поліція затримала чоловіка з дитиною. Дівчинка плакала та просила відпустити тата. Судячи з відео, поширеного столичними Telegram-каналами, затримання проводилось доволі жорстко, зазначають Патріоти України.
Водночас у поліції Києва кажуть, що чоловік поводився зухвало та агресивно, погрожував вдарити правоохоронця та на зауваження не реагував. "Під час несення служби на вказаній станції до заступника командира взводу № 2 управління поліції у метрополітені Олександа Кушніра підійшов незнайомець з дитиною, почав агресивно поводитись та висловлювався нецензурною лайкою. На вимогу пред’явити документи, що посвідчують особу пасажира, та оглянути вміст наплічника, чоловік категорично відмовився, почав нишпорити у кишенях, тож оцінюючи ризики для оточуючих і дитини поліцейський затримав незнайомця", - розповіли у поліції.
У відділі комунікації поліції Києва додали, що з дівчинкою постійно перебувала ювенальна поліцейська, яка заспокоїла малечу та підтримувала її увесь цей час. "На киянина, 1968 року народження, правоохоронці склали адмінматеріали за ст. 173 – дрібне хуліганство та 185 – злісна непокора законному розпорядженню поліцейського Кодексу України про адміністративні правопорушення. Відомо, що раніше чоловік притягувався до адміністративної відповідальності за ст. 173-2 - вчинення домашнього насильства", - додали у столичній поліції.
Проблеми з паливом у РФ набирають обертів. Омська, Саратовська, Іркутська та Новосибірська області оголосили про ліміти на відпуск бензину й дизеля, пояснюючи це зростанням попиту та необхідністю контролювати ситуацію на ринку, передають Патріоти Украї...
Вдень 23 червня Одеса зазнала атаки безпілотників, і жертвою нальоту стала мешканка міста, яка просто прийшла відпочити на пляж. Трагічні наслідки підтвердив голова Одеської обласної військової адміністрації Олег Кіпер. За його словами, 26-річна жінка ...