У Китаї 7-річний хлопчик, який загинув у ДТП, став донором для шести дітей: Щемлива історія вразила мережу (фото)

У Китаї семирічний Ше Дунчжень потрапив у серйозну ДТП й помер через трохи більш ніж два дні після трагедії. Водночас його органи батьки пожертвували для порятунку інших дітей, передають Патріоти України.

У маленького пацієнта медики констатували смерть мозгу й зробили операцію з трансплантації органів, аби передати їх в дар. Щемливу історію про "земного янгола", як назвали хлопчика в місцевих ЗМІ, розповіло CGTN.

Зазначається, що Ше Дунчжень потрапив в автомобільну аварію в середу, 5 серпня. На жаль, медики не змогли його врятувати – він помер у лікарні 7 серпня. Почувши сумні новини, батьки вирішили пожертвувати органи сина, підкресливши, що для них це стало способом, завдяки якому їхній син може жити через інших.

"Мій хлопчик був люблячою людиною. Він часто допомагав молодшим дітям у школі і брав участь у благодійних заходах. Він готувався грати на скрипці на вулиці, щоб зібрати гроші для учнів, які живуть у бідності", – розповіла мама хлопчика Вен Лулу.

За її словами, через місяць Дунчженю виповнилося б вісім років, він би пішов у новий клас початкової школи і завів би там більше друзів, але все це стало неможливим через трагедію.

Та все ж, під наглядом координатора донорства органів Товариства Червоного Хреста провінції Чжецзян подружжя підписало лист про наміри пожертвувати серце, нирки, печінку й рогівку свого сина, що дасть нове життя шістьом дітям. "Ми втратили нашу дитину, і ми не хочемо, щоб інші страждали від такого ж болю", – сказав журналістам батько хлопчика Ше Чжоуцзян.

Де купатись восени: Названо найкращі термальні озера України (відео)

понеділок, 28 вересень 2020, 8:12

На вулиці осінь, а вам ще хочеться купатися? Маємо топ термальних джерел України, передають Патріоти України. . 7 гарячих басейнів у Косино – хочете скупатися у каві у 38 градусів? Всі басейни тематичні – у воду неначе ллється кава або вино. . Термаль...

Доступний кожному! Названо найбільш простий спосіб захисту від вірусів без застосування ліків

понеділок, 28 вересень 2020, 7:56

Одним з найпростіших способів захиститися від вірусів без використання лікарських препаратів є сон достатньої тривалості - наприклад, семигодинний, передають Патріоти України. . "Чим краще людина спить, тим сильніше вона захищена від різних інфекцій, я...