Незвичайне "придане": У Китаї фермер пропонує 300 свиней тому, хто одружиться на його дочці

У Китаї фермер з провінції Хенань пообіцяв мінімум 300 свиней тому чоловікові, який одружується на його 24-річній дочці, пише World of buzz, передають Патріоти України.

Після закінчення навчання в університеті Чжан Чжіюань повернулася в батьківський дім і стала працювати на фермі свого батька. Щодня дівчина годує тварин, прибирає в свинарнику, продає м’ясо на ринку. Всього на фермі утримується дві тисячі свиней.

Сама Чжан задоволена своєю роботою, проте члени її сім’ї вважають, що дівчина з університетською освітою повинна жити у великому місті і мати престижну роботу. Батько сімейства знайшов досить незвичайний вихід зі сформованої ситуації. Чоловік готовий віддати 300 свиней тому, хто одружиться з його донькою. При цьому потенційний кандидат повинен посприяти тому, щоб дівчина зайнялася чимось більш “пристойним”.

Оргія із чоловіком-повією у польській церкві: Гучний скандал отримав продовження

середа, 27 вересень 2023, 13:30

У польському місті Домброві Гурнічій священники у храмі влаштували оргію із чоловіком-повією. Після гучного сексуального скандалу експерти закликають єпископа Сосновської дієцезії Гжегожа Кашака піти у відставку, але духівник не хоче йти. Продовження і...

Заступником голови Інституту українознавства став "кагебіст"? Українці обурені, в мережі вирує скандал

середа, 27 вересень 2023, 13:16

Заступником директора Науково-дослідного інституту українознавства Міністерства освіти і науки України став Дмитро Вєдєнєєв. Про це повідомили на сторінці Інституту у Facebook, передають Патріоти України. «21 вересня 2023 року на зборах колективу Науко...