
У військах окупантів зростає кількість хворих на ВІЛ/СНІД та інфекційні захворення. Із початку травня в угропуваннях 1-го і 2-го армійського корпусу бойовиків збільшилася кількість хворих на туберкульоз і венеричні хвороби, пише Міноборони, повідомляють Патріоти України.
"Більшість носіїв зазначених захворювань – це військовослужбовці, призвані протягом поточного року у результаті запровадження російським командуванням спрощеної процедури медичного обстеження призовників, у тому числі осіб, які були звільнені з місць позбавлення волі", - йдеться в повідомленні. Російська влада та окупаційне керівництво приховує інформацію про погіршення епідеміологічного становища. Тих, кого виявили, росіяни звільняють зі служби без можливості лікування у військових лікарнях.
З 1 липня 2026 року в країнах Європейського Союзу (ЄС) набувають чинності нові жорсткі митні правила для міжнародних відправлень. За кожне комерційне відправлення та дорогі приватні подарунки запроваджується обов’язковий збір у розмірі 3 євро. Про це п...
Україна і Росія провели 76 обмін полоненими. Додому повернулись 160 українців – усі військові, які перебували в неволі з 2022 року. Про це повідомив Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими (КШППВ) у п'ятницю, 26 червня, передають ...