
У військах окупантів зростає кількість хворих на ВІЛ/СНІД та інфекційні захворення. Із початку травня в угропуваннях 1-го і 2-го армійського корпусу бойовиків збільшилася кількість хворих на туберкульоз і венеричні хвороби, пише Міноборони, повідомляють Патріоти України.
"Більшість носіїв зазначених захворювань – це військовослужбовці, призвані протягом поточного року у результаті запровадження російським командуванням спрощеної процедури медичного обстеження призовників, у тому числі осіб, які були звільнені з місць позбавлення волі", - йдеться в повідомленні. Російська влада та окупаційне керівництво приховує інформацію про погіршення епідеміологічного становища. Тих, кого виявили, росіяни звільняють зі служби без можливості лікування у військових лікарнях.
Проблеми з паливом у РФ набирають обертів. Омська, Саратовська, Іркутська та Новосибірська області оголосили про ліміти на відпуск бензину й дизеля, пояснюючи це зростанням попиту та необхідністю контролювати ситуацію на ринку, передають Патріоти Украї...
Вдень 23 червня Одеса зазнала атаки безпілотників, і жертвою нальоту стала мешканка міста, яка просто прийшла відпочити на пляж. Трагічні наслідки підтвердив голова Одеської обласної військової адміністрації Олег Кіпер. За його словами, 26-річна жінка ...