У Лондоні продають особняк Бенітто Муссоліні

Колишнє італійське посольство в лондонському престижному районі Белгравія виставили на продаж за 21 мільйон фунтів стерлінгів. Про це пише Tatler.

Особняк побудований на рубежі 20-го століття площею 7948 кв. футів. Упродовж століття будівля належала посольству Італії. Її облаштували для прем'єр-міністра Італії Беніто Муссоліні, щоб тому було де зупинятись під час відвідин столиці Великобританії.

Один із таунхаусів поблизу послужив джерелом натхнення для резиденції Г'юго Дракса, противника в знаменитому протистоянні Джеймса Бонда в Місячному гонщику. Дракс був названий на честь сера Реджинальда Дракса, однокласника автора і творця Бонда Яна Флемінга. Флемінг жив неподалік, на Ебері-стріт, з 1945 по 1953 рік.

Після закінчення війни особняк був перетворений на офіс посольства італійського військового аташе. Аташе представляє персонал, який працює в італійських збройних силах. У 2005 році вони все-таки покинули це приміщення.

У період з 2009 по 2011 рік посольство було перетворено на приватний будинок. На цокольному поверсі є кінозал, а також приміщення для персоналу, гардеробні для гостей і мармурові каміни епохи Регентства.

У липні Україну накриють зливи та град: Синоптикиня дала довгостроковий прогноз і попередила про "сюрпризи"

п’ятниця, 19 квітень 2024, 7:47

Наприкінці квітня в Україні буде похолодання, можуть навіть вдарити заморозки вночі, а на початку червня пройдуть сильні дощі зі шквалами. Однак, за прогнозами погоди від наших фахівців, літо в Україні буде на 1-2 градуси теплішим за норму, і вже в дру...

От де дешевше жити! Держстат опублікував рейтинг українських регіонів

п’ятниця, 19 квітень 2024, 7:22

Індекси споживчих цін на різні товари, включно з продуктами харчування, за перші три місяці2024 року продемонстрували підвищення в усіх регіонах, за винятком Сумської області, порівняно з аналогічним періодом попереднього року. Найбільш значний приріст...