
Біля Луцької міськради відбулася акція протесту за участю лікарів місцевого пологового будинку, в який хочуть завозити пацієнтів з коронавірусом. Персонал установи заявив, що дізнався про це, коли почали завозити додаткові ліжка, повідомляє "5 канал", передають Патріоти України.

"Інфекційних хворих з породіллями класти, це не вкладається в голові. Я не інфекціоніст, але я це прекрасно розумію", – розповів лікар-анестезіолог Михайло Божик. Завідувач пологовим відділенням Сергій Сябрук додав, що пацієнти з коронавірусом і породіллі будуть надходити одночасно. "Хто захоче тут народжувати?" – обурився він.
Всього в лікарні планують розмістити 250 ліжок і підвести до них кисень. Лікарі поскаржилися, що їх поставили перед фактом. Незважаючи на протест, депутати міськради все ж проголосували за рішення відвести частину пологового будинку для хворих на COVID-19.
Українці, які мають право на різні види пенсій, можуть самостійно обрати найвигідніший для себе варіант. Для переходу з одного виду пенсії на інший достатньо подати відповідну заяву до Пенсійного фонду України, передають Патріоти України з посиланням ...
У той час як деяким українцям загрожує позбавлення пенсії по інвалідності, інші навпаки зможуть розраховувати на надбавку в 647 гривень щомісяця. Але для цього необхідно відповідати важливому критерію, передають Патріоти України. Як повідомляє видання ...