
У Луцьку затримали жінку, яка за 30 тисяч доларів намагалася продати дитину своєї подруги. Хлопчик народився у квітні 2022 року, передають Патріоти України.
Як повідомляє Офіс генпрокурора, волинянці повідомили про підозру у торгівлі малолітньою дитиною (ч. 3 ст. 149 КК України). За даними слідства, жінка піклувалася про небажаного сина 23-річної подруги, якого та таємно народила вдома у квітні минулого року, а наступного ж дня після пологів віддала.
Невдовзі вона вирішила продати 11-місячного хлопчика за 30 тисяч доларів без укладання будь-яких передбачених законодавством України угод та складання документів щодо усиновлення.
Під час передачі дитини покупцю її затримали у Луцьку. "Наразі жінці повідомлено про підозру. Вирішується питання про обрання їй запобіжного заходу. Дитину вилучили, вона перебуває у лікарняному закладі", - уточнили в ОГПУ.

Пенсіонери мають низку пільг, зокрема, вони можуть не сплачувати податок на землю. Водночас в Україні запроваджують нову програму підтримки аграріїв, спрямовану на зміцнення одного з ключових секторів економіки. Фермери зможуть отримати до 1000 грн на ...
Відома угорська борчиня, віцечемпіонка Європи та учасниця Олімпійських ігор у Ріо 32-річна Жанет Немет загинула внаслідок падіння з 11-го поверху в столиці Болгарії Софії повідомляє fakti.bg. Раніше олімпійська чемпіонка пішла з життя у день презентаці...