
У Луцьку затримали жінку, яка за 30 тисяч доларів намагалася продати дитину своєї подруги. Хлопчик народився у квітні 2022 року, передають Патріоти України.
Як повідомляє Офіс генпрокурора, волинянці повідомили про підозру у торгівлі малолітньою дитиною (ч. 3 ст. 149 КК України). За даними слідства, жінка піклувалася про небажаного сина 23-річної подруги, якого та таємно народила вдома у квітні минулого року, а наступного ж дня після пологів віддала.
Невдовзі вона вирішила продати 11-місячного хлопчика за 30 тисяч доларів без укладання будь-яких передбачених законодавством України угод та складання документів щодо усиновлення.
Під час передачі дитини покупцю її затримали у Луцьку. "Наразі жінці повідомлено про підозру. Вирішується питання про обрання їй запобіжного заходу. Дитину вилучили, вона перебуває у лікарняному закладі", - уточнили в ОГПУ.

У Китаї легкий спортивний літак врізався у найвищий хмарочос Пекіна - вежу Citic Tower, що спричинило евакуацію людей, а уламки літака розлетілися по території центрального ділового району столиці, передають Патріоти України з посиланням на видання SCM...
Чемпіон світу за версіями WBC, WBA та IBF у надважкій вазі Олександр Усик (25-0, 16 КО) оголосив, що усі його пояси вакантні і чекають на своїх нових володарів. Український боксер записав відео, розмістивши його в Instagram з поясненням такого свого рі...