
У Львові на 170 грн оштрафували жінку через конфлікт з її свекрухою. Про це йдеться у постанові Залізничного райсуду м. Львова, передають Патріоти України.
За даними суду, невістку судили через те, що вона у листопаді 2024 року образила свою свекруху. Зокрема висловилась у її бік "нецензурною лайкою, внаслідок чого могла бути завдана шкода психологічному здоров`ю потерпілої, чим вчинила адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст.173-2 КУпАП".
На одному із судових слухань невістка зауважила, що невинна. Вона розповіла, що 3 листопада разом із чоловіком приїхали з кладовища. Свекруха образилась на подружжя, бо поїхали без неї та викликала поліцію.

Проте суд проаналізував рапорти поліцейських та відеозапис з нагрудних камер копів, які підтверджували сімейне насильство у бік потерпілої. А тому суд визнав невістку винною за ч.1 ст.173-2 КУпАП та оштрафував на 170 грн. Також вона повинна сплатити 605 грн судового збору.
Міжнародний олімпійський комітет (МОК) вніс зміни до Олімпійської хартії, які спрямовані на посилення "нейтральності" спорту від будь-якого політичного втручання. Це де-факто відкриває шлях до повноцінного повернення Російської Федерації та її атлетів ...
Український непереможний боксер, чемпіон світу Олександр Усик може завершити свою кар'єру в найближчі дні. Заяву щодо цього зробив директор його команди Сергій Лапін. За його словами, наразі рішення не було прийнято. Водночас наразі команда Усика веде ...