
У Львові на 170 грн оштрафували жінку через конфлікт з її свекрухою. Про це йдеться у постанові Залізничного райсуду м. Львова, передають Патріоти України.
За даними суду, невістку судили через те, що вона у листопаді 2024 року образила свою свекруху. Зокрема висловилась у її бік "нецензурною лайкою, внаслідок чого могла бути завдана шкода психологічному здоров`ю потерпілої, чим вчинила адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст.173-2 КУпАП".
На одному із судових слухань невістка зауважила, що невинна. Вона розповіла, що 3 листопада разом із чоловіком приїхали з кладовища. Свекруха образилась на подружжя, бо поїхали без неї та викликала поліцію.

Проте суд проаналізував рапорти поліцейських та відеозапис з нагрудних камер копів, які підтверджували сімейне насильство у бік потерпілої. А тому суд визнав невістку винною за ч.1 ст.173-2 КУпАП та оштрафував на 170 грн. Також вона повинна сплатити 605 грн судового збору.
У суботу, 27 червня, у столиці Азербайджану український боєць-півсередньовагик Данило Донченко (14-2) у рамках турніру UFC Fight Night 280, провів бій із Теодором Берггреном (8-4) зі Швеції і достроково переміг його у другому раунді, передають Патріоти...
У Києві та Вишгороді суттєво погіршується стан повітря. Містяни скаржаться, що у повітрі стоїть запах горілого і нічим дихати, особливо під вечір. Про це люди пишуть у соцмережах, передають Патріоти України. . Нині Київ перебуває на 68 місці у світово...