
У Львові патрульна поліція затримала нетверезого мотоцикліста, який після того, як помітив копів почав тікати, проте застряг у багні. Тоді патрульні його і затримали. Про це повідомили в патрульній поліції Львівської області, передають Патріоти України.
На вулиці Карла Мікльоша у Львові патрульні помітили мотоцикліста, який віз пасажира без шолома та не увімкнув повороту. Копи вирішили його затримати. Проте водій намагався втекти від правоохоронців, він з'їхав у поле та застряг у багнюці.
Тоді поліція затримала його. Під час перевірки на стан сп'яніння, алкотестр Drager показав результат — 1,09 проміле. "На 22-річного мешканця Львівського району винесли постанови за порушення ПДР та два протоколи: за не виконання вимог про зупинку та за керування транспортним засобом в стані алкогольного сп'яніння", - повідомили у поліції.
В умовах війни роботодавці у прифронтових областях дедалі активніше шукають продавців, водіїв, різноробочих та інших працівників робітничих спеціальностей, пропонуючи конкурентні зарплати навіть попри безпекові ризики. Водночас кількість відгуків на ба...
Житель Великогаївської громади отримав штраф у розмірі 3400 гривень за неправдивий виклик поліції на спецлінію 102, передають Патріоти України. Як повідомляється, чоловік перебував у стані алкогольного сп’яніння та заявив оператору, що нібито «вбив дру...