
У Львові патрульна поліція затримала нетверезого мотоцикліста, який після того, як помітив копів почав тікати, проте застряг у багні. Тоді патрульні його і затримали. Про це повідомили в патрульній поліції Львівської області, передають Патріоти України.
На вулиці Карла Мікльоша у Львові патрульні помітили мотоцикліста, який віз пасажира без шолома та не увімкнув повороту. Копи вирішили його затримати. Проте водій намагався втекти від правоохоронців, він з'їхав у поле та застряг у багнюці.
Тоді поліція затримала його. Під час перевірки на стан сп'яніння, алкотестр Drager показав результат — 1,09 проміле. "На 22-річного мешканця Львівського району винесли постанови за порушення ПДР та два протоколи: за не виконання вимог про зупинку та за керування транспортним засобом в стані алкогольного сп'яніння", - повідомили у поліції.
Під час розкопок біля Благовіщенської церкви у селі Крилос Галицької громади на глибині біля 60 сантиметрів знайшли гральну фішку, схожу на зразки з британського Вінчестера. Розкопки, які почалися 25 червня, проводять фахівці Центру медієвістичних студ...
Корова, на ім'я Матильда з Середнього Північного узбережжя Австралії вперше в житті побачила океан – і її реакція підкорила мережу. Відео з пляжної прогулянки розлетілося соцмережами, передають Патріоти України з посиланням на Parade. Господарі вирішил...