У Львові розгорівся скандал з продажем безплатних бронежилетів в "Епіцентрі": СБУ перевіряє документацію

У Львові виник скандал із продажем бронежилетів для військових. Львівський оборонний кластер знайшов продукцію, яка має бути безкоштовною, в Епіцентрі. Торговельна мережа надала необхідну документацію щодо легальності товару, яку вивчає СБУ, передають Патріоти України.

Інформацію про те, що у Львові торгують амуніцією, яка мала б йти на фронт безплатно, поширив у соцмережах Львівський оборонний кластер. Його представники виявили в Епіцентрі бронежилети для армії, до виробництва яких організація безпосередньо причетна.

"Унікальна внутрішня система ідентифікації, яку використовує ЛОК при виробництві бронежилетів, дозволила встановити: чохли цих бронежилетів — нашого виробництва, — йдеться у дописі кластеру у Facebook. — Яким чином продукція, яку ЛОК безкоштовно передає українській армії та службам, опинилася на полицях магазинів? Вирішили шукати відповідь за допомогою Служби безпеки України. Надали компетентним органам дані щодо всіх контрагентів, провели звірку відвантажень, записів камер та обліку транспортних засобів і відповідальних осіб, які приїздили для отримання нашої продукції".

У Львівському оборонному кластері підкреслили, що колектив вважає продаж плитоносок не просто шахрайством. "Під час війни будь-яка торгівля гуманітарною допомогою, особливо призначеною для захисту наших військових, є актом Державної Зради! Просимо Генерального прокурора України Ірину Венедіктову, Голову Служби безпеки України Івана Баканова провести розслідування та покарати винних", — зазначили у дописі.

У відповідь на це в Епіцентрі повідомили, що закупили товар в однієї черкаської фірми цілком легально. "Компанія Група Венето надала всі необхідні документи на товар: товарні накладні, сертифікати випробувань та якості. Відповідно, ТОВ Епіцентр К правомірно закупив сертифікований товар з усіма підтверджуючими документами", — запевняють у компанії. В Епіцентрі також зазначили, що всю документацію надали до Служби безпеки України та прокуратури для перевірки.

"У нас є дуже чіткі сигнали": Влада Польщі попередила про можливий наплив біженців з України

четвер, 25 липень 2024, 21:30

З початку осені Росія значно посилила атаки на енергосистему України, що призвело до масштабних відключень світла та тепла по всій країні. Мільйони українців змушені жити в умовах постійних блекаутів, що створює нестерпні умови для проживання, особливо...

Хотів перетнути кордон, але... У Карпатах поблизу кордону з Румунією виявили тіло чоловіка

четвер, 25 липень 2024, 20:45

Під час патрулювання державного кордону прикордонний наряд виявив в гірській місцевості чоловіка без ознак життя, передають Патріоти України. Зазначається, що чоловік, ймовірно, намагався незаконно перетнути кордон, вибравши один із найскладніших маршр...