
У Львові 23 грудня стався вибух у приватному будинку. Під завалами зараз можуть перебувати люди. Про це повідомив мер міста Андрій Садовий, передають Патріоти України.
Вибух стався в будинку на вулиці Княгині Ольги й призвів до руйнування опорних стін.
"Можливо, під завалами люди. На місці працюють рятувальні служби. Причини та наслідки встановлюються", – повідомив Садовий.
Також мер опублікував фото з місця події.
У поліції повідомили, що через вибух, який призвів до пожежі, рух вулицею Княгині Ольги від вулиці Сахарова до вулиці Володимира Великого в напрямку вулиці Наукової перекрито.
Згодом мер Львова Садовий уточнив, що з місця трагедії 2 дітей та 2 жінок повезли з опіками в лікарню. Стан постраждалих неважкий. Ще двох чоловіків шукають рятувальники. Можливо вони досі під завалами. Загалом у будинку живе 6 людей.
Причини інциденту встановлюються. Ймовірно, руйнування спричинені вибухом газу. За попередньою інформацією вибух стався у гаражі приватного будинку.
Проблеми з паливом у РФ набирають обертів. Омська, Саратовська, Іркутська та Новосибірська області оголосили про ліміти на відпуск бензину й дизеля, пояснюючи це зростанням попиту та необхідністю контролювати ситуацію на ринку, передають Патріоти Украї...
Вдень 23 червня Одеса зазнала атаки безпілотників, і жертвою нальоту стала мешканка міста, яка просто прийшла відпочити на пляж. Трагічні наслідки підтвердив голова Одеської обласної військової адміністрації Олег Кіпер. За його словами, 26-річна жінка ...