У Львові торговці наркотиками вбили двох підлітків (фото)

Загиблі - хлопець та дівчина з Золочева - Анастасія Гетьман та Юрій Дацків.

На Львівщині знайшли вбитими 17-річного хлопця та 16-річну дівчину. Діти з середини березня вважались зниклими безвісті, повідомила у Facebook прокурор Львівської області Ірина Діденко, передають Патріоти України.

"Двоє торгівців наркотиками 20 та 19 років їх жорстоко вбили, тіла спалили та закопали. Наразі цих двох осіб затримано. Готуємо підозри як у вбивстві, так і у торгівлі наркотиками", - розповіла Діденко.

Тривають невідкладні слідчі дії на місці виявлення тіл дітей. Загиблі - хлопець та дівчина з Золочева - Анастасія Гетьман та Юрій Дацків, повідомили джерела. Вони зникли 15 березня. Інші подробиці трагедії кореспонденти з'ясовують.

Науковці проростили насіння квітів, котрі прикрашали Землю десятки тисяч років тому (фото)

неділя, 5 липень 2020, 19:29

Мета вчених - з'ясувати, яким чином рослини генетично пристосовуються до існування в умовах сильної посухи, спеки або холоду. Дослідження проводиться в австрійському Університеті природних ресурсів і природних наук у Відні. Мета вчених - з'ясувати, яки...

"Він зраджує і буде зраджувати далі": Tayanna розповіла, як її чоловік пішов до співачки Ані Лорак

неділя, 5 липень 2020, 19:14

Єгор Глєб пропонував синові поїхати з ним в РФ, щоб познайомитися з Ані та її донькою Софією. Українська співачка Tayanna розповіла, як її чоловік Єгор Глєб пішов до іншої відомої співачки Ані Лорак. За словами зірки, зараз її екс-чоловік і Лорак живут...