Трагедія сталася у Львові - на станції "Підзамче" вдарило струмом 26-річну жінку. Вона намагалася зробити селфі на цистерні вантажного поїзда. Жінка вижила, але отримала 70% опіків тіла. Як повідомляє 10 липня департамент з питань цивільного захисту ЛОДА, тіло мешканки Львова, яка отримала напередодні ураження струмом від контактної мережі, виявили на залізничній цистерні о 20:35, передають Патріоти України.
"Унаслідок події постраждала доставлена до реанімаційного відділення 8-ї міської клінічної лікарні зі 70% опіків. Затримки руху поїздів не було. Обставини події встановлюються", - йдеться у повідомленні.За інформацією депутата Львівської міськради Ігоря Зінкевича, нещасний випадок стався поблизу вулиці Ковеля. За словами свідків, жінка намагалася зробити селфі на поїзді, де її вдарило струмом.
У липні 2026 року частина українських пенсіонерів зможе отримати додаткові виплати. Деякі надбавки Пенсійний фонд України (ПФУ) нарахує автоматично за даними реєстрів, тоді як для оформлення інших необхідно особисто звернутися із заявою та документами....
На пункті пропуску «Шегині – Медика» львівські митники викрили масштабну спробу незаконного ввезення в Україну дороговартісної електроніки. За попередньою оцінкою, вартість вилучених гаджетів становить близько 17 млн гривень, передають Патріоти України...