У Львові жінка загинула під колесами тролейбуса

Дорожньо-транспортна пригода сталася 7 лютого о 14:10 на кінцевій зупинці "Автовокзал" на вулиці Стрийській. Про це повідомляє Львівська міська рада, передають Патріоти України.

За попередньою інформацією департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури ЛМР, пасажирка 1951 року народження виходила з тролейбуса №23, після чого потрапила під колеса.

Потерпілу каретою швидкої допомоги везли до найближчого медичного закладу, проте, на жаль, вона померла дорогою до лікарні. На місці події працюють правоохоронці та представники служби безпеки руху ЛКП "Львівелектротранс". Водійка тролейбуса перебуває в шоковому стані.

Спосіб є! Як за кілька хвилин звільнити пам’ять на Android і не втратити важливі дані

неділя, 28 червень 2026, 17:53

Якщо смартфон на Android почав повідомляти про нестачу пам’яті, не поспішайте видаляти фотографії чи важливі документи. У більшості випадків достатньо кількох хвилин, щоб звільнити кілька гігабайтів простору без ризику втрати особистих даних. Як це зро...

​Українець пішов на балкон покурити і випав разом із металевою конструкцією

неділя, 28 червень 2026, 17:29

У Дубні чоловік випав із балкона четвертого поверху разом із металевою конструкцією. Поліція попередньо встановила, що він перебував у гостях у родички та вийшов на балкон четвертого поверху, щоб покурити, передають Патріоти України. . У цей момент об...