У Литві розгорнули справжню спецоперацію на жвавій трасі, аби врятувати родину лебедів з пташенятами (відео)

У литовському місті Клайпеда поліцейські перекрили рух на жвавій автотрасі, щоб лебеді з пташенятами змогли перейти дорогу, йдеться в сюжеті ТСН, передають Патріоти України.

Двоє дорослих з вісьмома пташенятами намагалися з одного озера дістатися до іншого. Завадили автомобілі. Поліцейські зупинили рух, але несподівано двоє малюків лягли на трасі, ніби вони поранені.

Дорослі птахи їх кидати не хотіли, але і людей не підпускали, тому довелося чекати приїзду ветеринарів. Ті оглянули пташенят і з'ясували, що вони абсолютно здорові, просто замерзли і злякалися шуму великого міста. Через кілька годин їх повернули батькам.

Від роботи чоловіки лисіють: Несподівана заява вчених

середа, 2 грудень 2020, 8:50

Усі ми знаємо, що стреси, недостатня кількість сну, незбалансований раціон, а також генетика можуть стати причиною раннього облисіння. Учені ж виявили ще одну несподівану причину. Зауважив випадіння волосся? Нове дослідження науковців пов'язує це зі зл...

"Коктейль із жаб вважають корисним для потенції": Українці розповіли про дивні традиції в Перу (фото)

середа, 2 грудень 2020, 8:44

За словами мандрівників, місцеві делікатеси, які вважаються національним надбанням у Перу, викликали в них шок і огиду. . Пара зазначила, що для перуанців абсолютно нормально перемолоти жабу в блендері й "ласувати" таким напоєм. Вважається, що він допо...