У Малайзії помер останній суматранський носоріг

У Малайзії померла остання в країні самка суматранского носорога, і з сьогоднішнього дня цей вид вважається вимерлими в азійській державі. Сумну новину опублікувало в Twitter державне інформаційне агентство Малайзії "Бернама", зазначають Патріоти України.
Померлої самці по кличці Іман було 25 років. Іман зловили в 2014 році і з тих пір вона перебувала під опікою в спеціальному центрі на острові Борнео.
Суматранський носоріг - найменший і самий древній серед п'яти видів цих тварин. Колись суматранські носороги жили по всій південній та південно-східній Азії. Але тепер вид майже зник в дикій природі: залишилося всього від 30 до 100 тварин. Вид знаходиться на межі вимирання.
Суматранскіе носороги найбільше страждають від діяльності людини. Одна з головних загроз для виду - це роздробленість невеликих популяцій тварин на різних територіях. Вона ставить під сумнів успішне відновлення виду. Спроби відновити його в Малайзії зазнали невдачі. В кінці травня в малайзійському заповіднику помер останній самець суматранского носорогу.

"Тільки ще голограми не транслює": Українка купила курятину, яка почала світитися в темряві (фото)

субота, 31 жовтень 2020, 5:44

Українка купила курку, яка вночі почала світитися в темряві. Така дивна пригода сталася в Івано-Франківську. Дівчина поскаржилася на супермаркет, і попросила торговельну мережу пояснитися. Про це Олена Заславська розповіла у Facebook "Комуналка ІФ", пе...

Хіти тижня. Зроблено в Україні: На Львівщині випускають різнокольоровий томатний сік (відео)

субота, 31 жовтень 2020, 3:00

На рік закатують 1200 пляшок. І вже вийшли у великі магазини та на сайти. Два товариші на Львівщині навчились заробляти на звичайному томатному соку. Як? Бо їхні соки різнокольорові – жовті, помаранчеві та червоні, передають Патріоти України з посиланн...