У Малайзії помер останній суматранський носоріг

У Малайзії померла остання в країні самка суматранского носорога, і з сьогоднішнього дня цей вид вважається вимерлими в азійській державі. Сумну новину опублікувало в Twitter державне інформаційне агентство Малайзії "Бернама", зазначають Патріоти України.
Померлої самці по кличці Іман було 25 років. Іман зловили в 2014 році і з тих пір вона перебувала під опікою в спеціальному центрі на острові Борнео.
Суматранський носоріг - найменший і самий древній серед п'яти видів цих тварин. Колись суматранські носороги жили по всій південній та південно-східній Азії. Але тепер вид майже зник в дикій природі: залишилося всього від 30 до 100 тварин. Вид знаходиться на межі вимирання.
Суматранскіе носороги найбільше страждають від діяльності людини. Одна з головних загроз для виду - це роздробленість невеликих популяцій тварин на різних територіях. Вона ставить під сумнів успішне відновлення виду. Спроби відновити його в Малайзії зазнали невдачі. В кінці травня в малайзійському заповіднику помер останній самець суматранского носорогу.

Скрепні розваги: У Росії під час змагань з дзюдо трапилася масова бійка (відео)

неділя, 28 лютий 2021, 22:04

У Росії під час змагань з дзюдо трапилася масова бійка, в якій одночасно брали участь кілька десятків присутніх, повідомляють Патріоти України з посиланням на спортивне видання “Чемпіонат”. . Відзначається, що бійка сталася в Кавказькому місті Каспійс...

Степанов повідомив, скільки українців, згідно офіційній статистиці, вже загинули від COVID-19

неділя, 28 лютий 2021, 21:57

За минулу добу в Україні було зафіксовано 8172 випадки зараження коронавірусом. Про це повідомляє міністр охорони здоров’я Максим Степанов на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України. Серед 8172 інфікованих за добу українців 363 дитини та ...