Пошкоджені внаслідок обстрілів багатоповерхівки зносять попри те, що під ними можуть бути тіла загиблих мешканців міста. Перші будинки почали руйнувати на проспекті Єдності 56-60. Відео показав у своєму Telegram радник мера Маріуполя Петро Андрющенко, передають Патріоти України.
За його словами, окупанти почали знесення після того, як з'явилися дані про тіла загиблих під завалами. Відбувається усе під посиленою охороною з залученням "державних волонтерів". Таким чином окупанти країни-агресорки нищать докази та більше не витрачаю час на пошук загиблих в розтрощених будинках.
Через дії росіян тепер неможливо отримати дані про нових загиблих. Адже після знесення будинків все вивозять на сміттезвалище Лівобережного району. "Якщо в будівлях залишались трупи, то їх разом зі сміттям вивантажено на сміттевому полігоні. Нелюдсьтке поводження навіть з загиблиби набрало нечуваних обертів", - наголосив предствник мерії.
Український непереможний боксер, чемпіон світу Олександр Усик може завершити свою кар'єру в найближчі дні. Заяву щодо цього зробив директор його команди Сергій Лапін. За його словами, наразі рішення не було прийнято. Водночас наразі команда Усика веде ...
Стримінговий сервіс HBO Max влаштував вражаючу акцію на честь виходу третього сезону серіалу Дім Дракона — приквела культової Гри престолів. Гігантський дракон пролетів над Лондонським Тауером. Компанія Airstage відтворила Сіракса — одного з найвпізнав...