У Маска серйозні проблеми: За останні два місяці SpaceX втратила 200 супутників Starlink, - аналітики

За останні два місяці у компанії, що належить Ілону Маску, впало понад 200 супутників, стверджують фахівці сайту SatelliteMap, що стежить за супутниками в космосі, передають Патріоти України.

Причиною цієї проблеми стали збільшення сонячної активності та сильні сонячні бурі. Останні можуть збільшувати щільність атмосфери поблизу Землі, що призводить до зриву супутників з їхніх орбіт і подальшого згоряння в атмосфері.

Ці події також спричиняють перевантаження ліній електропередач, призводячи до проблем з інтернет-з'єднанням та іншими комунікаційними системами.

Компанія Starlink втратила не просто супутники, а гроші, вкладені в їхнє виробництво і запуск, оскільки виведення цих об'єктів на орбіту за допомогою ракет SpaceX, які також належать Ілону Маску, потребує величезних витрат.

Модернізація ракети Falcon 9 і збільшення розмірів і маси супутників зробили процес виведення менш ефективним. Тепер ракета може перевозити тільки 22 супутники за один запуск, замість 60, як це було раніше, пише Wccftech.

За даними SatelliteMap, Starlink запустила 5017 супутників, але в робочому стані зараз тільки 4166 — 569 було знищено сонячними бурями та іншими проблемами.

Крім того, компанія Starlink зазнала значної репутаційної шкоди після одіозних рішень її голови Ілона Маска. Останній подібний скандал спричинила його відмова надати супутниковий зв’язок у Криму ЗСУ.

В Україні здорожчає низка продуктів через блокаду кордону поляками: На що зростуть ціни

вівторок, 5 грудень 2023, 9:30

В Україні можуть зрости ціни на деякі продукти харчування через блокаду кордону польськими перевізниками. Йдеться про ті продукти, які не є традиційними для виробництва на території нашої країни, зокрема, фрукти та овочі. Також може збільшитися вартіст...

Нові правила оформлення спадщини в Україні: Коли набудуть чинності та про які нюанси важливо знати

вівторок, 5 грудень 2023, 9:08

В Україні змінюють правила відкриття та оформлення спадщини під час війни, передають Патріоти України. Як пише «Судово-юридична газета», стаття 1221 Цивільного кодексу України «Місце відкриття спадщини» передбачає, що таким місцем вважається останнє м...