У Мелітополі на форменому фестивалі краю "Черешневе" створили неймовірну картину з 330 кілограмів черешні

У Мелітополі пройшов фестиваль «Черешневе» на честь головного багатства краю — черешні. У цьому році свято ювілейне — проводиться вже в 10 раз, а тому і програма була ширше, ніж зазвичай. Головним хітом фестивалю стала їстівна картина з черешні, зазначають Патріоти України.

На шедевр пішло 330 кілограмів ягід трьох сортів. Насичені темні відтінки — це сорт «Валерій Чкалов», біло-жовтий фон і написи — черешня Дрогана, а найяскравіші елементи викладені сортом «Рожева». Триптих вийшов висотою три метри і сім метрів в довжину.

Гості з задоволенням фотографувалися біля панно.

Також до фестивалю в місті відкрили «Черешневий» фонтан.

черешня

Яскравим моментом стало «Черішествіе» — вулицями Мелітополя пройшли учасники танцювальних і музичних колективів у феєричних костюмах.

черешня

За вбрання «ягідних» кольорів організатори пообіцяли морозиво, а тому на святі було багато гостей в червоному і з прикрасами у вигляді черешні. Закінчилося свято концертом і вогненним шоу.

Нагадаємо, «Черешневе» зазвичай проводиться 11−13 червня, але в цьому році через холодну погоду і більш пізній врожай фестиваль перенесли.

Очолював "Привидів Києва": У повітряному бою над Чорним морем загинув полковник ЗСУ

неділя, 2 жовтень 2022, 23:15

У небі над Чорним морем 26 червня під час виконання завдання у повітряному бою з російськими окупантами загинув військовий льотчик, полковник ЗСУ Михайло Матюшенко із позивним Дід. Він очолював «Привидів Києва». Про це повідомив мер Бучі Анатолій Федор...

"Українці праві, бо захищають свою землю і свою країну": Верховний лама Калмикії виступив із критикою дій Путіна

неділя, 2 жовтень 2022, 20:41

Верховний лама Калмикії Тело Тулку Рінпоче заявив, що правда у війні знаходиться на боці України. Адже наша держава захищає свою землю та свій народ, передають Патріоти України. Як передає "Кавказ.Реалії", це перший публічний виступ настільки високого ...