У мережі показали, як міг би виглядати сучасний "Запорожець"

Відомий дизайнер Олександр Шторм показав, як міг би виглядати новий "Запорожець" в наш час. Дане авто могло б зацікавити серферів і сапбордістов, а також людей, які люблять компактні машини. Про це повідомляє "Інфореактор", передають Патріоти України.

У дизайнера вийшов ретромобіль з багажником на даху, на якому можна возити дошки для серфа або саквояж.

У "Запорожця" влита радіаторна решітка і дещо незвичний бампер. Чорний захист порогів вбереже машину від подряпин, викликаних піском. Також встановлено сучасні фари.

У концепті також є знайомі риси "Горбатого". Так називали "Запорожці" через їх закруглену задню частину.

Задні стоп-сигнали і оптика нагадують британські автомобілі Bentley. За словами дизайнера, такий "Запорожець" міг би коштувати не дуже дорого. В такому авто можуть їхати до чотирьох осіб.

Дизайнер також планує зробити OLD version, яка буде наближена до естетики минулого. У цій версії дзеркала заднього виду були б з хрому, а ручки і радіаторна решітка - з радянської класики.

З архіву ПУ. Навпроти церкви: Парочка на Закарпатті зайнялася сексом, стоячи серед вулиці (відео 16+)

четвер, 5 серпень 2021, 23:30

Чоловік і жінка, очевидно, були нетверезі. У Хусті Закарпатської області пара зайнялася сексом, притулившись до будівлі місцевої ветаптеки, що навпроти церкви, передають Патріоти України 5 серпня 2020 року. Жвава траса і купа свідків поряд парочку не б...

З архіву ПУ. Біля Хортиці з глибин води дістали унікальну історичну знахідку (фото)

четвер, 5 серпень 2021, 23:05

Пам'ятка вже піддалася розграбуванню, але вчені знайшли ще цікаво багатих артефактів. Українська гідроархеологічна експедиція Хортицького заповідника виявила в гирлі Дніпра затонулий корабель, побудований приблизно в 16 столітті. Про це влітку 2018 рок...