У мережі спливло фото з таємного весілля 66-річного Макаревича

У мережі показали рідкісний знімок з весілля російського рок-музиканта, лідера гурту "Машина часу" Андрія Макаревича. Так, 66-річний артист таємно одружився в грудні 2019 року, у квітні 2020 він вперше розповів про це публіці. Знімок оприлюднений на Telegram-каналі "НеМалахов", передають Патріоти України.

Дружиною Макаревича стала 36-річна Ейнат Кляйн – ізраїльська журналістка, фотограф і гід. Кляйн – четверта офіційна дружина Макаревича.

Музикант також оприлюднив деталі їх таємного весілля. За його словами, він не афішував урочистість і провів його в тісному колі найближчих. Однак секрету з цього пара також не робила. Весілля відбулося в Яффі, Ізраїль.

"Ейнат хотіла, щоб було красиво і по-єврейськи. Вона приголомшливо все організувала, я не брав участі. Усього було людей 40 – ми запросили найближчих московських і ізраїльських друзів. Усе відбувалося в Яффі, в чудовому старовинному інтер'єрі, з чудовим шеф-кухарем, чудовими винами. І я переконався, що одружився з перфекціоністкою", – зазначив музикант.

Також Макаревич додав, що коли навколо його одруження виник ажіотаж у пресі – це його дуже насмішило. "Ми не робили жодного такого секрету, але російська жовта преса, мабуть, зовсім втратила нюх і проворонила цю історію – мене це дуже влаштовувало. І тільки пізніше, коли я в якомусь інтерв'ю згадав дружину, вони сполохалися. Це було дуже смішно", – розповів співак.

"Будь-який грип тепер може бути страшним для нас через мутації": Епідеміологиня попередила про нову небезпеку

п’ятниця, 10 липень 2020, 8:28

Пташиний і свинячий грип, які можуть прийти в Україну восени 2020 року, становитимуть більшу небезпеку через мутації і присутність коронавірусу. Про це в бліц-інтерв'ю розповіла лікарка-імунологиня, ревматологиня, епідеміологиня Людмила Смоліна, перед...

"В Севастополе планомерно наступает ж*па с водой. Каждый день водоканал "ремонтирует" что-то, отключая поочередно целые районы", - Кримський бандерівець (фото)

п’ятниця, 10 липень 2020, 8:17

"Ветераны крымскотатарского национального движения вчера провели собрание возле оккупационного Совмина в Симферополе. Требовали, чтобы Гоблин вышел и извинился за свои слова", - пише у своєму блозі Кримський бандерівець, передають Патріоти України, і ...