
Дівчина, яка загинула вночі 4 серпня в сквері біля храму "Собор Бога Отця Милосердя" в Запоріжжі, напередодні залишила в соцмережі дивний пост, передають Патріоти України.
Сторінку померлої в забороненій в Україні соцмережі "ВКонтакте" відшукали автори Telegram-каналу "Це Запоріжжя". Її нібито звуть Анастасія Ніклас, хоча в правоохоронних органах інформації про особу померлої не розголошують.
У згаданому пості, який було залишено 3 серпня о 20:31, дівчина скаржилася на пригнічене життя і травми. Востаннє користувачка була в мережі о 02:30 перед трагедією.

"Усе життя пригноблювана, принижувана, ображена, довкола один тільки аб’юз, неглект, гостинг, віктимблеймінг, знецінення та токсичність. І травми!" – йдеться в зізнанні, повному нецензурних слів.

Також в одному з останніх постів Анастасія Ніклас опублікувала зображення палаючої у вогні пари та свічки, що говорить про скорботу. Водночас до нього було прикріплено трек співачки Гейлі Вестенра Bist Du Bei Mir (з нім. – "Ви зі мною"), в якому йдеться про смерть: "Якщо ти зі мною, я із задоволенням піду вмирати і відпочивати".

Ще раніше дівчина викладала цитати про біль і страждання. Наприклад, одна з них належить німецькому письменнику Герману Гессе: "Я вважаю за краще корчитися в полум'ї диявольського болю, ніж жити в цій атмосфері середньої температури".

Франківський районний суд Львова відмовив ПриватБанку у стягненні заборгованості з клієнтки та частково задовольнив її зустрічний позов. Суд зобов'язав банк скасувати кредитний борг в 142,7 тис. грн, що виник внаслідок дій шахраїв, повернути списані ко...
Національний банк України ввів в обіг оновлену банкноту номіналом 100 гривень. Головна зміна — на зворотному боці купюри над зображенням Київського національного університету імені Тараса Шевченка з'явився напис: «Слава Україні! Героям слава!», зазнача...