У металевому ящику: На засідання Печерського райсуду Києва намагалися пронести вибухонебезпечний пристрій (фото)

​На місце події викликали Національну поліцію і вибухотехнічну службу.

У понеділок, 27 квітня, один з адвокатів намагався пронести до Печерського районного суду Києва предмети, які схожі на вибухонебезпечні, інформують Патріоти України.

Як повідомляє Служба судової охорони, при проведенні поверхневого огляду її співробітники виявили в особистих речах адвоката металевий ящик, в якому знаходилися предмети, схожі на вибухонебезпечні. До одного з них був прикріплений запал ручної гранати.

На місце події викликали Національну поліцію і вибухотехнічну службу. Адвокат сказав, що ніс ящик для демонстрації в ході судового засідання. «Така поведінка адвоката абсолютно неприпустима. Я звернуся до Ради адвокатів України з проханням розглянути вчинок їх колеги і дати йому професійну оцінку», - сказав глава Служби судової охорони генерал-майор Валерій Бондар. Проводяться оперативно-слідчі дії.

З архіву ПУ. Мати відмовилась від переривання вагітності: У Чернівцях народилися сіамські близнюки

вівторок, 20 жовтень 2020, 4:00

У Чернівцях зафіксували народження сіамських близнюків. Як повідомив головний лікар пологового будинку №2 Альберт Куріцин, це сталося у ніч на 28 вересня 2019 року в його медичному закладі, зазначають Патріоти України. За словами медика, у дівчаток одн...

Хіти тижня. На кордоні з Молдовою українські прикордонники виявили... підводний човен (відео)

вівторок, 20 жовтень 2020, 3:00

Човен мав відсіки, які зачиняються герметично, а по периметру був обладнаний балонами зі стисненим повітрям, щоб займати стабільне положення для переміщення під водою. Прикордонники Подільського загону під час тралення дна Кучурганського лиману на Одещ...