Уже не перший "подвиг": У метро Києва напівроздягнена пасажирка змусила червоніти чоловіків від "гарячих" танців (відео)

У метро Києва напівроздягнена пасажирка влаштувала шоу. Дівчина тацювала на пероні, а потім у вагоні. Все це потрапило на відео, передають Патріоти України.

Дівчина спочатку пританцьовувала, а коли зайшла у вагон, простягла руки вгору, вперлася у двері і влаштувала танці з елементами тверку. Попри низьку температуру за вікном, наша "красуня" була одягнена дуже мінімалістично: коротка біла сукня з тонкими бретелями, з-під якої проглядалася червона нижня білизна.

Зазначимо, що подібні викрутаси від неї помічають не в перший раз. Причому "загострення" зазвичай трапляються у дівчини з настанням холодів. Рік тому за подібним заняттям її помічали в листопаді і грудні.

Причому раніше "стиль" дівчини дещо відрізнявся - був більше схожий на "клубний". Тепер же вона почала активніше працювати сідницями. Пропонуємо подивитися на більш ранні перли невідомої.

Персонал "гірськолижного комплексу" на зв'язок не виходить: У Харкові жінка зазнала тяжкої травми під час спускання з гірки

четвер, 20 січень 2022, 11:59

У Харкові жінка зазнала тяжкої травми під час спускання на тюбінгу (катання на надувній камері). Наразі вона перебуває в комі з черепно-мозковою травмою. Про це повідомляє Newsroom із посиланням на сестру травмованої Надії С, передають Патріоти України...

Варто включити до меню: Лікар назвала продукти, що знижують ризик інфаркту

четвер, 20 січень 2022, 11:30

Інфаркт - це дуже поширена причина смерті серед людей. Але йому можна протистояти, якщо вживати в їжу деякі продукти. Про це дієтолог Лера Лавскі розповіла "РІА Новости", зазначають Патріоти України. "Серцево-судинні захворювання лідирують у трійці гол...