Уже не перший "подвиг": У метро Києва напівроздягнена пасажирка змусила червоніти чоловіків від "гарячих" танців (відео)

У метро Києва напівроздягнена пасажирка влаштувала шоу. Дівчина тацювала на пероні, а потім у вагоні. Все це потрапило на відео, передають Патріоти України.

Дівчина спочатку пританцьовувала, а коли зайшла у вагон, простягла руки вгору, вперлася у двері і влаштувала танці з елементами тверку. Попри низьку температуру за вікном, наша "красуня" була одягнена дуже мінімалістично: коротка біла сукня з тонкими бретелями, з-під якої проглядалася червона нижня білизна.

Зазначимо, що подібні викрутаси від неї помічають не в перший раз. Причому "загострення" зазвичай трапляються у дівчини з настанням холодів. Рік тому за подібним заняттям її помічали в листопаді і грудні.

Причому раніше "стиль" дівчини дещо відрізнявся - був більше схожий на "клубний". Тепер же вона почала активніше працювати сідницями. Пропонуємо подивитися на більш ранні перли невідомої.

Із косою та кокошником: Полякова показала намальований із нею арт під хештегом "русский стиль" (фото)

четвер, 4 березень 2021, 13:30

Українська співачка Оля Полякова показала намальований з нею арт, який розмістили під хештегом #russianstyle. Знаменитість зобразили з кокошником на голові. Відповідне фото опублікували на сторінці в Instagram "Gilevart", яким артистка поділилася в sto...

Хіти тижня. "Папік" машинку подарував, "аж розплакалася": Молода дружина Віктора Павліка похвалилася новим авто

четвер, 4 березень 2021, 13:00

​Дівчина, яка в даний час чекає дитину від Павліка, додала, що планує подорожувати на автомобілі разом з сином. 26-річна Катерина Репяхова - дружина 55-річного українського співака Віктора Павліка, похвалилася новою машиною. Дівчина опублікувала на сво...