У Міноборони пояснили, як забиратимуть авто на потреби ЗСУ і чи повернуть їх назад

Громадян, які мають у власності більше за одне авто, можуть змусити віддати транспорт на користь ЗСУ. Деталі про це розповів речник Міноборони Дмитро Лазуткін. Він додав, що це також можуть бути трактори, самохідні, сільськогосподарські, дорожньобудівельні машини, сільськогосподарська техніка.

"Залучення транспортних засобів під час мобілізації здійснюється ТЦК, центральним управлінням або регіональними органами СБУ, відповідними підрозділами розвідувальних органів України на підставі рішень місцевих державних адміністрацій, що оформлюється відповідними розпорядженнями", - йдеться в повідомленні.

Також зазначається, що повернення після оголошення демобілізації здійснюється на підставі актів приймання-передачі, в яких зазначаються відомості про власників, технічний стан, залишкову вартість та інші необхідні відомості, що дають змогу ідентифікувати транспортні засоби. "Повернення транспортних засобів власнику здійснюється протягом 30 календарних днів з моменту оголошення демобілізації", - додав Лазутків.

"У нас є дуже чіткі сигнали": Влада Польщі попередила про можливий наплив біженців з України

четвер, 25 липень 2024, 21:30

З початку осені Росія значно посилила атаки на енергосистему України, що призвело до масштабних відключень світла та тепла по всій країні. Мільйони українців змушені жити в умовах постійних блекаутів, що створює нестерпні умови для проживання, особливо...

Хотів перетнути кордон, але... У Карпатах поблизу кордону з Румунією виявили тіло чоловіка

четвер, 25 липень 2024, 20:45

Під час патрулювання державного кордону прикордонний наряд виявив в гірській місцевості чоловіка без ознак життя, передають Патріоти України. Зазначається, що чоловік, ймовірно, намагався незаконно перетнути кордон, вибравши один із найскладніших маршр...