
В Україні, де раніше юнак отримав 5 вищих освіт, встановивши рекорд країни, наразі існує очевидна проблема з мережею закладів вищої освіти через негативні демографічні тенденції. Про це сказав заступник міністра освіти і науки Михайло Винницький, пише osvita.ua, передають Патріоти України.
За його словами, наразі демографічна ситуація не дозволяє утримувати таку кількість закладів вищої освіти. «Кількість закладів вищої освіти за останні 15 років зменшилась дуже мало. 15 років тому середня кількість студентів на один заклад вищої освіти була 6,5 тисяч студентів, сьогодні — 3,5 тисячі. Демографія свідчить, що наступного року у нас не стане більше 17-річних», — зазначив Винницький. Він зауважив, що наступні 15 років демографічна ситуація в Україні буде ускладнюватися.
Очікується, що до 2100 року рівень світового океану підніметься в середньому на 0,5–1,9 метра порівняно з 2000 роком. Підвищення рівня Світового океану до кінця століття може стерти з карти цілі острівні держави та затопити мільйонні мегаполіси, переда...
Під час розкопок біля Благовіщенської церкви у селі Крилос Галицької громади на глибині біля 60 сантиметрів знайшли гральну фішку, схожу на зразки з британського Вінчестера. Розкопки, які почалися 25 червня, проводять фахівці Центру медієвістичних студ...