
В Україні, де раніше юнак отримав 5 вищих освіт, встановивши рекорд країни, наразі існує очевидна проблема з мережею закладів вищої освіти через негативні демографічні тенденції. Про це сказав заступник міністра освіти і науки Михайло Винницький, пише osvita.ua, передають Патріоти України.
За його словами, наразі демографічна ситуація не дозволяє утримувати таку кількість закладів вищої освіти. «Кількість закладів вищої освіти за останні 15 років зменшилась дуже мало. 15 років тому середня кількість студентів на один заклад вищої освіти була 6,5 тисяч студентів, сьогодні — 3,5 тисячі. Демографія свідчить, що наступного року у нас не стане більше 17-річних», — зазначив Винницький. Він зауважив, що наступні 15 років демографічна ситуація в Україні буде ускладнюватися.
В Одесі пляж, на якому унаслідок атаки російського безпілотника загинула молода жінка та постраждав чоловік, не належить до офіційно дозволених зон відпочинку. Про це повідомив виконуючий обов'язки міського голови Одеси Ігор Коваль, передають Патріоти ...
Українці продовжують платити за природний газ за фіксованим тарифом 7,96 грн за кубометр, однак суми в платіжках можуть зростати через інші складові комунальних послуг, передають Патріоти України. Як зазначають експерти, зокрема колишній очільник “Опер...