
В Україні, де раніше юнак отримав 5 вищих освіт, встановивши рекорд країни, наразі існує очевидна проблема з мережею закладів вищої освіти через негативні демографічні тенденції. Про це сказав заступник міністра освіти і науки Михайло Винницький, пише osvita.ua, передають Патріоти України.
За його словами, наразі демографічна ситуація не дозволяє утримувати таку кількість закладів вищої освіти. «Кількість закладів вищої освіти за останні 15 років зменшилась дуже мало. 15 років тому середня кількість студентів на один заклад вищої освіти була 6,5 тисяч студентів, сьогодні — 3,5 тисячі. Демографія свідчить, що наступного року у нас не стане більше 17-річних», — зазначив Винницький. Він зауважив, що наступні 15 років демографічна ситуація в Україні буде ускладнюватися.
В анексованому Криму призупинили прийом дітей до таборів літнього відпочинку, як заявив так званий глава регіону Сергій Аксьонов, з міркувань безпеки. Про це в понеділок, 22 червня, повідомив російський Telegram-канал ASTRA, передають Патріоти України....
У Грицівському кар’єрі, що на Хмельниччині, хлопець помер після укусу комахи. Ймовірно, у нього стався анафілактичний шок. Про це повідомляють «Реальні новини», передають Патріоти України. У Грицівському кар’єрі стався смертельний випадок: хлопець поме...