У п'ятницю, 22 січня, на площі Незалежності в Мінську здійснив самопідпал 35-річний місцевий житель. Як повідомляє в Telegram Слідчий комітет Білорусі, напроти будівлі на вулиці Радянській молода людина облила себе невстановленою рідиною, після чого підпалила, передають Патріоти України.
"Охоплений полум'ям чоловік був погашений перехожим і співробітником правоохоронних органів. Наразі він госпіталізований в заклад охорони здоров'я", – йдеться в повідомленні.
Виявилося, що потерпілий неодноразово притягувався до адміністративної та кримінальної відповідальності – за статтею 328 (незаконний обіг наркотичних засобів). Зараз медики контролюють фізичний стан чоловіка. Слідство збирає відомості, зокрема про його психічний стан.



Австралійський морський музей офіційно оголосив, що уламки корабля під номером RI 2394, знайдені в гавані Ньюпорта (США), належать саме судну капітана Джеймса Кука, передають Патріоти України з посиланням на ZME Science. . Пошуки тривали 25 років – як...
На території Чорнобильського заповідника неочікувано зазнімкували невловне здичавіле стадо корів, яке сформувалося 10 років тому. Тварини з'явилися з нещодавно народженим телям і ватажком, який відновився після страшної сутички з ведмедем. Знімками под...