У п'ятницю, 22 січня, на площі Незалежності в Мінську здійснив самопідпал 35-річний місцевий житель. Як повідомляє в Telegram Слідчий комітет Білорусі, напроти будівлі на вулиці Радянській молода людина облила себе невстановленою рідиною, після чого підпалила, передають Патріоти України.
"Охоплений полум'ям чоловік був погашений перехожим і співробітником правоохоронних органів. Наразі він госпіталізований в заклад охорони здоров'я", – йдеться в повідомленні.
Виявилося, що потерпілий неодноразово притягувався до адміністративної та кримінальної відповідальності – за статтею 328 (незаконний обіг наркотичних засобів). Зараз медики контролюють фізичний стан чоловіка. Слідство збирає відомості, зокрема про його психічний стан.



Комісар з прав людини Ради Європи Майкл О’Флаєрті закликав європейські країни не поспішати зі згортанням тимчасового захисту та програм підтримки українців, які виїхали до Європи через війну, передають Патріоти України. Комісар Ради Європи з прав людин...
У французькому курортному місті Біарріц на південному заході країни сталася трагедія — частина скелястого узбережжя біля маяка обвалилася просто в море, передають Патріоти України. У момент обвалу під урвищем перебували троє дайверів — двоє чоловіків і...