У п'ятницю, 22 січня, на площі Незалежності в Мінську здійснив самопідпал 35-річний місцевий житель. Як повідомляє в Telegram Слідчий комітет Білорусі, напроти будівлі на вулиці Радянській молода людина облила себе невстановленою рідиною, після чого підпалила, передають Патріоти України.
"Охоплений полум'ям чоловік був погашений перехожим і співробітником правоохоронних органів. Наразі він госпіталізований в заклад охорони здоров'я", – йдеться в повідомленні.
Виявилося, що потерпілий неодноразово притягувався до адміністративної та кримінальної відповідальності – за статтею 328 (незаконний обіг наркотичних засобів). Зараз медики контролюють фізичний стан чоловіка. Слідство збирає відомості, зокрема про його психічний стан.



На Полтавщині неповнолітнього визнано винним у підпалі автомобіля, який він здійснив за грошову винагороду після «замовлення», отриманого через Telegram. Інцидент стався наприкінці 2025 року в селі Божківське. За даними слідства, з підлітком у месендже...
Синоптики попереджають про зміну погодних умов в Україні: після періоду помірної літньої температури країну очікує помітне потепління, яке прийде вже наприкінці тижня, передають Патріоти України. За даними Українського гідрометеорологічного центру, най...