У п'ятницю, 22 січня, на площі Незалежності в Мінську здійснив самопідпал 35-річний місцевий житель. Як повідомляє в Telegram Слідчий комітет Білорусі, напроти будівлі на вулиці Радянській молода людина облила себе невстановленою рідиною, після чого підпалила, передають Патріоти України.
"Охоплений полум'ям чоловік був погашений перехожим і співробітником правоохоронних органів. Наразі він госпіталізований в заклад охорони здоров'я", – йдеться в повідомленні.
Виявилося, що потерпілий неодноразово притягувався до адміністративної та кримінальної відповідальності – за статтею 328 (незаконний обіг наркотичних засобів). Зараз медики контролюють фізичний стан чоловіка. Слідство збирає відомості, зокрема про його психічний стан.



Протягом тисячоліть люди, які мешкають в Андах на території Аргентини, п’ють воду, що є смертельно небезпечною для більшості інших. Там природний миш'як, що міститься у вулканічних породах, просочується у ґрунтові води, забруднюючи місцеве водопостачан...
Законодавство України чітко визначає, з якого віку підлітки можуть бути офіційно працевлаштовані, а також встановлює перелік обов’язкових умов для їхньої безпеки, передають Патріоти України з посиланням на Державну службу зайнятості. За загальним прав...