У Мінську публічно "декомунізували" фаната "русского міра" (відео)

В Білорусі помаранчево-чорна символіка перебуває під негласною забороною через те, що її активно використовують у Росії.

У Білорусі хлопцеві зрізали георгіївську стрічку. Фото: скріншот з відео.

У громадському транспорті Мінська (Білорусь) прихильнику "русского міра" публічно зрізали георгіївську стрічку. Інцидент потрапив на відео, яке опублікували на YouTube-каналі Readovka, передають Патріоти України.

Так, одна з пасажирок, помітивши заборонену в Україні символіку на рюкзаку хлопця, тихо підійшла ззаду і відрізала стрічку, після чого мовчки повернулася на своє місце. Молодик нічого не помітив. Під відео написали, що в Білорусі помаранчево-чорна символіка також перебуває під негласною забороною через те, що її активно використовують у Росії.

Хіти тижня. Намагався виколупати очі ложкою: У російському потязі сталася моторошна бійка (відео)

п’ятниця, 23 серпень 2019, 2:00

За свідченням пасажирів, у вагоні підлогу настільки залило кров'ю, що при ходьбі ноги буквально прилипають. Один з них спробував вбити свого кривдника, використовуючи при цьому ложку. За свідченням очевидців, нелюд поколов по всьому тілу свого недавньо...

Хіти тижня. У всьому винні американці? У РФ озвучили нову версію загибелі туристів на перевалі Дятлова

п’ятниця, 23 серпень 2019, 0:35

На архівних знімках 1959 року з місця трагедії блогер побачив дивну річ. За його словами, на архівних знімках 1959 року з місця трагедії він побачив дивну річ. Як виявилося, на чорно-білому знімку відображена зім'ята упаковка від сухпайка військових С...