У Мінську публічно "декомунізували" фаната "русского міра" (відео)

В Білорусі помаранчево-чорна символіка перебуває під негласною забороною через те, що її активно використовують у Росії.

У Білорусі хлопцеві зрізали георгіївську стрічку. Фото: скріншот з відео.

У громадському транспорті Мінська (Білорусь) прихильнику "русского міра" публічно зрізали георгіївську стрічку. Інцидент потрапив на відео, яке опублікували на YouTube-каналі Readovka, передають Патріоти України.

Так, одна з пасажирок, помітивши заборонену в Україні символіку на рюкзаку хлопця, тихо підійшла ззаду і відрізала стрічку, після чого мовчки повернулася на своє місце. Молодик нічого не помітив. Під відео написали, що в Білорусі помаранчево-чорна символіка також перебуває під негласною забороною через те, що її активно використовують у Росії.

Хіти тижня. "Бей, хохлов, спасай Россию": 20 років тому у Москві російській збірній добряче дісталося від українців за недоречний жарт (відео)

середа, 16 жовтень 2019, 20:30

​9 жовтня 1999 року на "Лужниках" грали історичний матч: Росія – Україна у відбірковому турнірі до Євро-2000. Виграла б тоді Росія, вона спокійно пройшла б у фінальну стадію чемпіонату континенту, який потім грали на полях Нідерландів і Бельгії. "Проти...

Хто ж відмовить чемпіону? Гравець збірної України покликав заміж дівчину іншого футболіста

середа, 16 жовтень 2019, 20:20

Журналістка Влада Щеглова пішла до майбутнього чоловіка від футболіста "Шахтаря" Андрія Борячука. з котрим порвала стосунки кілька місяців тому. Після тріумфального виступу в матчі з Португалією (2: 1), завдяки перемозі в якому збірна України гарантува...