У Мінську публічно "декомунізували" фаната "русского міра" (відео)

В Білорусі помаранчево-чорна символіка перебуває під негласною забороною через те, що її активно використовують у Росії.

У Білорусі хлопцеві зрізали георгіївську стрічку. Фото: скріншот з відео.

У громадському транспорті Мінська (Білорусь) прихильнику "русского міра" публічно зрізали георгіївську стрічку. Інцидент потрапив на відео, яке опублікували на YouTube-каналі Readovka, передають Патріоти України.

Так, одна з пасажирок, помітивши заборонену в Україні символіку на рюкзаку хлопця, тихо підійшла ззаду і відрізала стрічку, після чого мовчки повернулася на своє місце. Молодик нічого не помітив. Під відео написали, що в Білорусі помаранчево-чорна символіка також перебуває під негласною забороною через те, що її активно використовують у Росії.

"Ласощі" запам'ятають надовго: У Києві жінка нагодувала сусідів отруйними млинцями

середа, 5 серпень 2020, 12:57

Жителька Печерського району столиці отруїла сусідів млинцями з мийним засобом. Відповідне повідомлення з'явилося на сторінці у Facebook Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф міста, передають Патріоти України. "Надійшов виклик з Печер...

Дружина усе знала: Коханка розчленованого репера з України розповіла про стосунки з ним

середа, 5 серпень 2020, 12:45

Марина Кохал дуже ревнувала чоловіка та розлучатися не хотіла. У Санкт-Петербурзі співробітники Слідчого комітету Росії допитали коханку українського репера Енді Картрайта (Олександра Юшка), якого розчленувала дружина Марина Кохал. Про це повідомив MK....