"У морі плаває ла*но!": Туристи шоковані "сервісом" у Криму і тікають з півострова (відео)

Туристи почали виїжджати з курортів захопленого Росією Криму через екологічне лихо. Так, у Керчі стало неможливо відпочивати через сильний запах каналізації біля моря. Про це пише "Керч.ФМ", повідомляють Патріоти України.

Німфейською дорогою від пляжу вздовж обвідного каналу стоїть нестерпний сморід. "Ми приїхали сюди відпочивати, а тут неможливо перебувати, а з дітьми і поготів. У каналі плаває ла*но, сморід стоїть страшний. Житель Героївки, який живе поряд із каналом, сказав, що від очисних споруд одна труба йшла в море, а інша в канал. Ми звідси їдемо, купатися в ла*ні ми не будемо. У вас тут екологічна катастрофа. До побачення", – поскаржилися туристи.

Окупаційна влада виправдовує сморід мором риби, але туристи не вірять, адже бачили, що насправді плаває в морі.

Невимовна краса Українських Карпат

середа, 21 жовтень 2020, 8:10

Смарагдове царство, куди завжди хочеться повертатися... В мережі показали неймовірну красу українських Карпат. Фото оприлюднили у спільноті Патріоти України - єднаймося в соціальній мережі Facebook, передають Патріоти України.

У мережі пригадали найпопулярніші смаколики часів СРСР (фото)

середа, 21 жовтень 2020, 7:50

Діти раділи хлібу з цукром і ірискам, розжувати які було просто неможливо. За часів СРСР було багато солодощів, які можна було приготувати на швидку руку, передають Патріоти України з посиланням на видання onedio. Серед найпопулярніших карамельні півни...