
Туристи почали виїжджати з курортів захопленого Росією Криму через екологічне лихо. Так, у Керчі стало неможливо відпочивати через сильний запах каналізації біля моря. Про це пише "Керч.ФМ", повідомляють Патріоти України.
Німфейською дорогою від пляжу вздовж обвідного каналу стоїть нестерпний сморід. "Ми приїхали сюди відпочивати, а тут неможливо перебувати, а з дітьми і поготів. У каналі плаває ла*но, сморід стоїть страшний. Житель Героївки, який живе поряд із каналом, сказав, що від очисних споруд одна труба йшла в море, а інша в канал. Ми звідси їдемо, купатися в ла*ні ми не будемо. У вас тут екологічна катастрофа. До побачення", – поскаржилися туристи.
Окупаційна влада виправдовує сморід мором риби, але туристи не вірять, адже бачили, що насправді плаває в морі.
Ізраїльська компанія AIR здобула престижне визнання для свого двомісного електролітака AIR ONE. Апарат назвали найкращим персональним літаком 2026 року за версією Robb Report Best of the Best Awards, передають Патріоти України. AIR ONE належить до клас...
Українцям пояснили, як правильно перекладати поширений російський вислів «горящая путевка». Як зазначають мовознавці, в українській мові не використовується калька «горящий» у такому значенні, а натомість застосовуються природні відповідники, передають...