У Москві помер популярний кіноактор В'ячеслав Гришочкін

В'ячеслав Гришочкін помер ввечері 15 вересня на 62 році життя. Тиждень тому актора госпіталізували в московську лікарню з інфарктом, однак не зважаючи на зусилля лікарів його стан лише погіршувався.

В'ячеслав Германович пережив дружину, з якою встиг відзначити срібне весілля, на п'ять років. Він важко переносив відхід дружини, впав у депресію, за словами друзів, страждав на алкогольну залежність. Просто заливав горе.

Улюбленець публіки вперше з'явився на екранах ще 1989 року у фільмі «Біндюжник та король». За цей довгий термін знявся у 167 стрічках, особливо запам'яталися глядачам образи у серіалах «Солдати», «Фурцева. Легенда про Катерину», «Кам'янська», «Маргоша», «Бригада». А також у багатьох популярних фільмах.

Рейди ТЦК на Закарпатті по "лежбищам" заможних ухилянтів набирають обертів: Як відбувалося вручення повісток у відомому санаторії (відео)

неділя, 10 грудень 2023, 6:50

До відомого закладу відпочинку нагрянули десятки людей у військовій та поліцейській формі. На Закарпатті працівники ТЦК влаштували рейд в оздоровчому комплексі “Термальні води Косино”. Адміністрація закладу оприлюднила в Мережі відео з камер спостереже...

Українці можуть отримати 500 тис. грн на ремонт будинку: Кому дадуть і що треба знати

неділя, 10 грудень 2023, 6:24

В Україні збільшили максимальну суму допомоги для проведення капітального ремонту пошкодженого війною житла через програму єВідновлення. Зокрема, на ремонт приватного будинку тепер можна отримати до 500 тис. грн. Про це повідомили у "Дії", передають Па...