У московській школі учень зґвалтував четверокласника, керівництво намагалося приховати інцидент від батьків жертви

У Москві школяр зґвалтував однокласника, а керівництво навчального закладу намагалося приховати інцидент. Про це пише російський телеграм-канал "Baza", передають Патріоти України.

Адміністрація школи кілька днів приховувала від батьків факт зґвалтування їхнього сина-четверокласника. Про те, що сталося, вони дізналися, коли відео наруги скинули в чат класу.

За словами класної керівниці, хлопчика зґвалтували нібито через підозри у його нетрадиційній сексуальній орієнтації. "Олексій та Артем (імена змінені) навчаються у школі в Новій Москві. Нещодавно серед учнів пішла чутка про те, що Олексій — гей. Розмови дісталися батьків, а потім хтось написав про це у шкільному чаті. Так про чутки дізналася мама Льоші. Жінка зателефонувала класній керівниці сина, і та запросила її до школи. На важливу розмову. Виявилося, що Артем здійснив насильницькі дії щодо Олексія у себе вдома, знявши все на відео", – йдеться у повідомленні.

Жертва нікому про те, що трапилося, не розповідала, адже було соромно зізнатися батькам. До того ж ґвалтівник залякав свою жертву тим, що в разі чого зіллє відео в Мережу. Однак ролик все одно потрапив до шкільного чату.

Мама постраждалого каже, що її син дружив із ґвалтівником, але вона й раніше вже помічала дивну поведінку однокласника її дитини. "Наприклад, якось він написав її синові "Обійми мене". Вона розповіла про це мамі Артема, та пообіцяла розібратися. Крім того, як пояснила жінка, по школі ходила чутка, що школяр і раніше ліз у штани до інших учнів. За версією жінки, співробітники школи знали про ролик, але чомусь одразу їй не розповіли. Її запросили її до школи, тільки коли таємне стало явним. Жінка звернулася до поліції, зараз там триває перевірка", – додали у телеграм-каналі.

Сам постраждалий не ходить до школи і навіть не виходить із дому — кривдник живе у сусідньому будинку, і він не хоче з ним перетинатися. Хлопчик має сильну психологічну травму. Йому важко згадувати про те, що сталося, — під час допиту в поліції хлопчикові стало погано. Нині з ним працюють психологи. Сім'я жертви зґвалтування вирішила забрати документи дитини зі школи та планує якийсь час виїхати з Москви.

Американці створили робота, який працює на сонячній енергії та радіохвилях: Може пересуватися різними поверхнями та переносити обладнання втричі важче за власну вагу (відео)

неділя, 1 жовтень 2023, 3:35

Команда дослідників з Вашингтонського університету створила нового робота, який може працювати на сонячній енергії та радіохвилях. Про це повідомляє Interesting Engineering. Робот, який отримав назву MilliMobile, розміром з монету і важить стільки ж, с...

Разом проводили шкільні канікули у бабусі на Черкащині: Коля Сєрга розповів про кузена-окупанта з Росії та як попросив маму "послати" того, щоб більше не назвонював (відео)

неділя, 1 жовтень 2023, 2:35

Співак та поет Коля Сєрга має родичів у Росії – це сім'я його тітки. Він розповів, чи спілкується з родичами та як до них ставиться. . Засновник "Культурного десанту" Коля Сєрга народився в Україні, але дитинство провів в Южноуральську, бо батько був ...