Прославився роллю тирана: У Москві знайшли тіло зірки фільму "Три товстуни" Христофорова

Російський і радянський актор Борис Христофоров, відомий за фільмом "Три товстуни", був знайдений мертвим в Москві. Йому було 89 років. У ході проведеного огляду слідів насильницької смерті не було виявлено, передають Патріоти України.

Тіло артиста виявили в його московській квартирі, розташованій на Великий Піонерській вулиці в Москві. Співробітники правоохоронних органів встановлюють офіційну причину смерті Христофорова.Борис Христофоров народився 1 червня 1931 року. Популярність йому принесла роль в кінокартині "Три товстуни" в 1966 році, де він зіграв разом з відомими в СРСР акторами Євгеном Моргуновим і Олексієм Баталовим. У картині Христофоров зіграв одного з товстунів – суворих тиранів, які керували країною без назви.

В 2016 російські зайди вбили одного сина, 4 дні тому - другого: Фото батька загиблих героїв ЗСУ зворушило українців

неділя, 18 квітень 2021, 20:40

З початку квітня на Донбасі загинуло 10 українських воїнів, серед яких і Олексій Мамчій... Велике горе в родині Мамчіїв. Адже це друга втрата у війни з клятою державою-агресором.

Насильницька "діджиталізація": Пенсії перестануть розносити листоноши. Що робити мешканців сіл та містечок без банків і банкоматів?

неділя, 18 квітень 2021, 20:10

Як повідомляли ПУ, з 1 вересня "Укрпошта" перестане виплачувати пенсії у своїх відділеннях і розносити по домівкахУкрпошта" перестане виплачувати пенсії у своїх відділеннях і розносити по домівках. Гроші будуть надходити на карту українців. При цьому, ...