
Якщо українці будуть суворо дотримуватися карантинних заходів, то є високий шанс на те, що з 24 квітня він почне слабшати. Про це на брифінгу 7 квітня заявив головний санітарний лікар України Віктор Ляшко. Водночас він попередив, що ігнорування обмежень може призвести до різкого стрибка захворюваності, передають Патріоти України.
"Карантин – це не канікули. Карантин – це превентивні заходи подолання епідемії коронавірусної хвороби на території нашої країни. Дотримуючись їх, ми рятуємо життя українців, не навантажуємо систему охорони здоров'я", – сказав він.
"І через два тижні почнемо піднімати економіку нашої країни. Інакше, якщо ми не будемо дотримуватися карантину, є ризик того, що епідемія не буде стримуватися, і пік захворюваності може піднятися", – попередив Ляшко.
З початком Чемпіонату світу з футболу 2026 року у всіх виникає лише одне питання: яка країна стане чемпіоном світу? Але так званий "живий Нострадамус" вважає, що має відповідь, передають Патріоти України з посиланням на The Daily Star. 39-річного брази...
Міністерка юстиції Німеччини Штефані Губіґ під час візиту до Києва прокоментувала обговорення в Європейському Союзі щодо можливого перегляду умов тимчасового захисту для українських громадян, зокрема чоловіків призовного віку, передають Патріоти Україн...