Жертва була синя: У Миколаєві копів звинуватили у звірячому побитті (фото)

У Миколаєві трьом поліцейськими і курсанту академії висунули звинувачення в жорстокому побитті чоловіка, нібито причетного до незаконного майнінгу криптовалют, передають Патріоти України.

Як повідомила прес-служба Державного бюро розслідувань, про підозру оголошено начальнику відділу, оперуповноваженому та начальнику сектору кримінальної поліції, а також курсанту Національної академії внутрішніх справ, який був направлений до даного відділу для забезпечення безпеки і порядку на час пандемії COVID-19.

Слідством встановлено, що у березні правоохоронці під час обшуку у рамках кримінального провадження за фактом викрадення електроенергії виявили та вилучили обладнання для майнінгу криптовалют "Asic Bitmain Antminer" у кількості 544 штуки та незаконно встановлений трансформатор.

21 квітня поліцейські провели обшуки у громадянина, який за версією слідства був причетний до злочину та адміністрував вказане обладнання. Після обшуку потерпілий був доставлений до відділення поліції, де його побили.

Також слідчі ДБР встановили, що працівники поліції незаконно присвоїли вилучене обладнання для майнінгу. У ході обшуку за місцем проживання інспектора Миколаївської поліції було виявлено вказане обладнання.

Відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.365 (перевищенні влади або службових повноважень, що супроводжувалося насильством) ККУ.

У разі доведення вини, підозрюваним загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 8 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.


Контрабанда на 17 млн: Майже 500 гаджетів Apple і Samsung знайшли в схованці на кордоні

неділя, 28 червень 2026, 6:05

На пункті пропуску «Шегині – Медика» львівські митники викрили масштабну спробу незаконного ввезення в Україну дороговартісної електроніки. За попередньою оцінкою, вартість вилучених гаджетів становить близько 17 млн гривень, передають Патріоти України...

Хочуть накивати п'ятами? На Керченському мосту утворилися багатокілометрові затори - майже 2 тис. авто чекають виїзду

субота, 27 червень 2026, 23:30

На Керченському мосту, який з'єднує тимчасово окупований Крим із територією Росії, утворилися великі черги. За даними російського офіційного чату мосту, на виїзд із півострова очікують майже дві тисячі автомобілів, передають Патріоти України. З боку Ке...