
У Інгульському районі Миколаєва жінка викинула в контейнер для сміття тіло своєї новонародженої дитини, причому зробила це серед білого дня на очах у десятків свідків. Про це заявляє прес-служба Національної поліції Миколаївській області, повідомляють Патріоти України.
Також правоохоронці оприлюднили відео страшного вчинку жінки. В даний момент поліція намагається встановити особу жінки. Відомо, що тіло дитини знайшли в урні 14 липня біля 13.00 на 12-й платформі автовокзалу по проспекту Богоявленському. Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за п.2 ч.2 ст.115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство малолітньої дитини).
Німецький автолюбитель Петер Кірхофф із міста Шпрокхёвель встановив вражаючий рекорд, проїхавши на своєму MINI Cooper D понад один мільйон кілометрів. Символічно, що історичну позначку він подолав 20 червня 2026 року - саме напередодні 25-річчя виробни...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...