
У Інгульському районі Миколаєва жінка викинула в контейнер для сміття тіло своєї новонародженої дитини, причому зробила це серед білого дня на очах у десятків свідків. Про це заявляє прес-служба Національної поліції Миколаївській області, повідомляють Патріоти України.
Також правоохоронці оприлюднили відео страшного вчинку жінки. В даний момент поліція намагається встановити особу жінки. Відомо, що тіло дитини знайшли в урні 14 липня біля 13.00 на 12-й платформі автовокзалу по проспекту Богоявленському. Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за п.2 ч.2 ст.115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство малолітньої дитини).
Уряд оновив умови державної програми «єОселя», розширивши підтримку для ветеранів війни та сімей загиблих захисників України, передають Патріоти України. Згідно з новими правилами, ветерани та родини полеглих Героїв зможуть оформити пільгову іпотеку пі...
В Україні попри зростання номінальної пенсії знижується коефіцієнт заміщення. Щороку зростає відставання пенсій від зарплат, передають Патріоти України. Про це йдеться в публікації OBOZ.UA. Середня пенсія в Україні станом на квітень (це найсвіжіші дані...