
У понеділок, 3 травня, на Новому каналі показали фінальну серію реаліті "Від пацанки до панянки". У кінці випуску назвали ім'я переможниці, яка отримала головний приз у розмірі 100 тисяч гривень. Нею виявилася 17-річна Валерія Ткаченко (Чіча), яка змогла побороти на проєкті наркотичну залежність, передають Патріоти України.
Відповідна інформація була опублікована на офіційній сторінці Нового каналу в Instagram. "По закінченню реаліті я утримаюся від наркотиків. Впевнена в цьому на всі 100%. Хоча, скажу чесно, трохи страшно їхати додому. Як-не-як ти йдеш по вулицях, а там кожен кут нагадує про наркотики", – вимовила в своїй урочистій промові переможниця.
"У нас була дуже важлива місія – вибрати кращу з кращих. І ми її вибрали. Наша переможниця пробачила рідних і побудувала плани на майбутнє. Ми віримо, що ця дівчина не підведе, а її ім'я стане символом незламності", – резюмувала директор Школи леді.
Нагадаємо, що до участі в шоу Лєра пережила клінічну смерть і кілька спроб самогубства. А на проєкті їй вдалося впоратися з наркотичною залежністю. На перемогу в шоу також претендували і інші фіналістки – Ірина #Бакуля Бакуліна, Олена #Зая Пітин, Юлія #Фініш Кудилінська.




Наприкінці тижня в Україну прийде хвиля сильної спеки, яка охопить більшість регіонів країни. Температура повітря місцями сягатиме +35…+37°С. Про це розповіла синоптикиня Наталка Діденко у проєкті "Тепер головне" на Еспресо, передають Патріоти України....
Через відключення світла та нестачу бензину припинилися постачання товарів широкого спектру у роздрібній мережі. Проблеми з електрикою та паливом в окупованому Севастополі призвели до того, що там закрилася частина магазинів та ринків, перестав ходити ...