
У Бердичеві 51-річний чоловік вбив рідну матір. Під час судового засідання він визнав свою провину. Про це повідомили в обласній прокуратурі Житомира, передають Патріоти України.
За його свідченнями, він і раніше міг вдарити матір по голові, але вона ніколи не зверталася до поліції. Водночас засуджений вважає, що у них хороші відносини. "У день вбивства чоловік випив багато алкоголю, тому не зміг пригадати, що спричинило сварку. Однак під час суперечки, не тямлячи себе від люті, гострим кінцем металевої частини лопати та іншими предметами завдав матері понад 40 ударів. Від травм 71-річна жінка померла", - йдеться у повідомленні відомства.
Під час судового засідання у скоєному кривдник розкаявся. За публічного обвинувачення прокурора Бердичівської окружної прокуратури місцевого жителя визнано винним в умисному вбивстві (ч. 1 ст. 115 КК України). Чоловіка засуджено до 12 років позбавлення волі.
В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...