У NASA переконані, що червоне вино допоможе освоїти Марс

Речовина, яка міститься в червоному вині і виноградній шкірці, захищає м'язи ссавців при низькому рівні гравітації або її відсутності.

Вчені NASA довели, що червоне вино може допомогти астронавтам під час польоту на Марс, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

Медики дізналися, що речовина ресвератрол, які міститься в червоному вині і виноградної шкірці, захищає м'язи ссавців при низькому рівні гравітації або її відсутності. Раніше були відомі потужні антиоксидантні властивості речовини.
Вчені провели експеримент на щурах, створивши для них спеціальну установку-імітатор відсутності гравітації. При цьому гризуни могли вільно пересуватися і взаємодіяти з родичами.
Через два тижні в "підвішеному стані" сила лап щурів знизилася приблизно на 5-10%, а ресвератрол повністю або значно пригнічував цей ефект.
Вчені вважають, що цей результат дозволить створити препарати, що допомагають астронавтам і космонавтам уникнути атрофії м'язів при польоті на Марс.

Зарплата - понад 40 тисяч: Названо найбільш високооплачувані вакансії в Україні (інфографіка)

понеділок, 13 липень 2020, 8:13

В Україні середню зарплату в розмірі понад 40 тисяч гривень отримують менеджери національного рівня, інформаційні директори та суперінтенданти. Найкращу оплату праці пропонує IT-сфера, передають Патріоти України. Найбільш високооплачувані вакансії в Ук...

Українцям дозволили відрізати центральне опалення. Як це зробити, - експерти

понеділок, 13 липень 2020, 7:57

"Жителям украинских многоэтажек разрешили отрезать свои квартиры от центральной системы отопления и горячего водоснабжения. Соответствующий порядок определил Минрегионстрой своим приказом №169, который вступил в силу в сентябре 2019 года", - пише у сво...