У NASA переконані, що червоне вино допоможе освоїти Марс

Речовина, яка міститься в червоному вині і виноградній шкірці, захищає м'язи ссавців при низькому рівні гравітації або її відсутності.

Вчені NASA довели, що червоне вино може допомогти астронавтам під час польоту на Марс, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

Медики дізналися, що речовина ресвератрол, які міститься в червоному вині і виноградної шкірці, захищає м'язи ссавців при низькому рівні гравітації або її відсутності. Раніше були відомі потужні антиоксидантні властивості речовини.
Вчені провели експеримент на щурах, створивши для них спеціальну установку-імітатор відсутності гравітації. При цьому гризуни могли вільно пересуватися і взаємодіяти з родичами.
Через два тижні в "підвішеному стані" сила лап щурів знизилася приблизно на 5-10%, а ресвератрол повністю або значно пригнічував цей ефект.
Вчені вважають, що цей результат дозволить створити препарати, що допомагають астронавтам і космонавтам уникнути атрофії м'язів при польоті на Марс.

Синдром самобродіння: Тіло вічно п'яного будівельника саме виробляло пиво

вівторок, 22 жовтень 2019, 23:16

Доктор, який лікував будівельника, сказав, що аномальний синдром міг виникнути після того, як чоловік пройшов курс лікування антибіотиками. Неназваного 46-річного чоловіка під арештом відвезли в лікарню після того, як він сказав поліції Північної Карол...

В Іспанії відкрили готель, що "рятує жінок від стресу"

вівторок, 22 жовтень 2019, 23:12

У новий готель не пускають чоловіків... На іспанському курортному острові Майорка відкрився готель для жінок, охочих позбавитися від «стресу повсякденного життя», передають Патріоти України з посиланням на Daily Mail. Однак, незважаючи на те, що готель...