У NASA переконані, що червоне вино допоможе освоїти Марс

Речовина, яка міститься в червоному вині і виноградній шкірці, захищає м'язи ссавців при низькому рівні гравітації або її відсутності.

Вчені NASA довели, що червоне вино може допомогти астронавтам під час польоту на Марс, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

Медики дізналися, що речовина ресвератрол, які міститься в червоному вині і виноградної шкірці, захищає м'язи ссавців при низькому рівні гравітації або її відсутності. Раніше були відомі потужні антиоксидантні властивості речовини.
Вчені провели експеримент на щурах, створивши для них спеціальну установку-імітатор відсутності гравітації. При цьому гризуни могли вільно пересуватися і взаємодіяти з родичами.
Через два тижні в "підвішеному стані" сила лап щурів знизилася приблизно на 5-10%, а ресвератрол повністю або значно пригнічував цей ефект.
Вчені вважають, що цей результат дозволить створити препарати, що допомагають астронавтам і космонавтам уникнути атрофії м'язів при польоті на Марс.

Таку "білу" схему знаного законника занапастили: "Слуга" Стефанчук повернув державі кошти за тещину квартиру

четвер, 5 грудень 2019, 21:15

Доктор юридичних наук не врахував, що входження в топ-10 можновладців держави накладає моральні забов'язання навіть там, де є красиві "відмазки". Перший заступник голови Верховної Ради Руслан Стефанчук (партія "Слуга народу") повернув апарату парламент...

Хіти тижня. Легендарного героя війни на Донбасі "зливають" з ЗСУ, розгорівся гучний скандал (фото)

четвер, 5 грудень 2019, 21:00

Героя України підполковника Євгена Межевікіна, з позивним "Адам", вирішили звільнити з посади заступника начальника управління підготовки однієї з військових частин за профнепридатність. Про це написав сам Межевікін у Facebook, передають Патріоти Украї...