"У неділю купили весільну сукню": Навколо похорону по-звірячому вбитої матір'ю дівчинки в Харкові розгорівся скандал (відео)

Організацію похорону взяла на себе сусідка П'янових - Світлана Перехрест.

У мережі облили брудом сусідку вбитої матір'ю Христини П'янової в Харкові, яка організовувала похорони дитини. Про це повідомляє видання "Город Х", передають Патріоти України.

Гроші на похорон 13-річної дівчинки збирали серед небайдужих людей. Адже її родина неблагополучна. А її мати Тетяна знаходиться під слідством у зв'язку з підозрою у вбивстві дочки.

Організацію похорону взяла на себе сусідка П'янових - Світлана Перехрест. Дівчина записала відеозвернення і опублікувала його в мережі. Необхідну суму вдалося зібрати за кілька днів. Але деякі звинуватили Світлану в шахрайстві. Писали, що вона збирає гроші не для похорону.

"Поясню тим, кому більше зайнятися немає чим, як лити бруд. У суботу купували одяг, в неділю купили на похорон весільну сукню. Думаєте, зараз легко знайти це все? У понеділок ми з сестрою Тані їздили до слідчого, щоб зрозуміти, коли можна забрати і поховати дитину. Батьків у Тані немає. Я просто допомагаю, вони мої сусіди, дитина росла на моїх очах", - заявила Світлана Перехрест.

Тим часом у зв'язку з вбивством Христини представники Дергачівського районного відділу освіти звернулися до батьків школярів з проханням контролювати своїх дітей і зобов'язали класних керівників бути на зв'язку з учнями. Крім того, шкільним психологам рекомендували провести онлайн-конференції на тему домашнього насильства і розповісти, куди діти можуть звертатися в разі прояву до них насильства.

Лише в одному випадку: Коли субсидію в Україні можуть отримувати непрацюючі

вівторок, 5 березень 2024, 16:44

Пенсійний фонд - важлива інституція для забезпечення фінансового добробуту у пенсійному віці, яка пропонує громадянам доступ до пенсійних виплат та інших видів соціальної підтримки, передають Патріоти України. Установа вже певний час опікується питання...

У Фінляндії хочуть полегшити українцям доступ до житла: Чого чекати

вівторок, 5 березень 2024, 15:57

У Фінляндії пропонують внести зміни до законодавства, щоб спростити відбір мешканців у житло, яке субсидується державою. Для українських біженців можуть скасувати вимогу річного дозволу на проживання, передають Патріоти України. Поправки до закону відк...