
Росіяни обурилися через пасхальне звернення президента РФ Володимира Путіна. Відео привітання було розміщено у Twitter, передають Патріоти України.
"У нас в народі кажуть: на Бога надійся, а сам не зівай. Ми так і робимо. Але в це світле свято Воскресіння Христового все-таки так і хочеться сказати: все буде добре з Божою допомогою", - сказав президент країни-агресора , вітаючи росіян зі своєї резиденції в Ново-Огарьово.
"Не здивований, що комусь із АП здається, що спокійний Путін з затишним каміном на задньому фоні - це елегантно, солідно та впевнено. Але вони не розуміють, наскільки ця картина відірвана від того, чим живуть звичайні росіяни кожен день", - написав користувач соцмережі під ніком "Совокінформбюро".

"Медицину і науку, здатну вилікувати населення від епідемії, убив ... Тупіше і підліше голови держави ще не було в Росії", - написав користувач з ніком "Нейронний зв'язківець".

Деякі старі українські монети є справжнім магнітом для колекціонерів. Річ у тім, що завдяки своїм особливостям вони вважаються рідкісними та цінними, а тому за них готові платити великі гроші. Наприклад, вартість 5 копійок 1992 року унікального різнови...
Група китайських дослідників з Університету Цинхуа розробила інноваційну мініатюрну літій-іонну батарею на повністю керамічній основі. Головною особливістю новинки є її здатність стабільно працювати за екстремальних температур, що значно розширює можли...