"У него все будет хорошо. А у нас?": Росіяни вибухнули гнівом через великоднє звернення Путіна

Громадяни РФ більше не вірять в свого "фюрера"?

Росіяни обурилися через пасхальне звернення президента РФ Володимира Путіна. Відео привітання було розміщено у Twitter, передають Патріоти України.

"У нас в народі кажуть: на Бога надійся, а сам не зівай. Ми так і робимо. Але в це світле свято Воскресіння Христового все-таки так і хочеться сказати: все буде добре з Божою допомогою", - сказав президент країни-агресора , вітаючи росіян зі своєї резиденції в Ново-Огарьово.

"Не здивований, що комусь із АП здається, що спокійний Путін з затишним каміном на задньому фоні - це елегантно, солідно та впевнено. Але вони не розуміють, наскільки ця картина відірвана від того, чим живуть звичайні росіяни кожен день", - написав користувач соцмережі під ніком "Совокінформбюро".

"Медицину і науку, здатну вилікувати населення від епідемії, убив ... Тупіше і підліше голови держави ще не було в Росії", - написав користувач з ніком "Нейронний зв'язківець".

Школяр у Херсоні потонув у ванні

субота, 31 жовтень 2020, 18:33

Знахідка в Сахарі стала сенсацією: Теорія про занесення життя з Марсу отримала додаткові аргументи

субота, 31 жовтень 2020, 17:23

Вода на Четвертій планеті від Сонця з'явилась на 700 000 000 років раніше, ніж гадали науковці. В метеориті з Марса, що впав в пустелі Сахара, знайшли сліди води. Вік знахідки налічує близько 4,4 мільярда років, вважають дослідники. Результати роботи о...