"У него все будет хорошо. А у нас?": Росіяни вибухнули гнівом через великоднє звернення Путіна

Громадяни РФ більше не вірять в свого "фюрера"?

Росіяни обурилися через пасхальне звернення президента РФ Володимира Путіна. Відео привітання було розміщено у Twitter, передають Патріоти України.

"У нас в народі кажуть: на Бога надійся, а сам не зівай. Ми так і робимо. Але в це світле свято Воскресіння Христового все-таки так і хочеться сказати: все буде добре з Божою допомогою", - сказав президент країни-агресора , вітаючи росіян зі своєї резиденції в Ново-Огарьово.

"Не здивований, що комусь із АП здається, що спокійний Путін з затишним каміном на задньому фоні - це елегантно, солідно та впевнено. Але вони не розуміють, наскільки ця картина відірвана від того, чим живуть звичайні росіяни кожен день", - написав користувач соцмережі під ніком "Совокінформбюро".

"Медицину і науку, здатну вилікувати населення від епідемії, убив ... Тупіше і підліше голови держави ще не було в Росії", - написав користувач з ніком "Нейронний зв'язківець".

Спіймали карася з червоними плямами? Експерти пояснили, чи можна їсти таку рибу

понеділок, 22 червень 2026, 10:45

Під час риболовлі нерідко трапляються карасі або коропи з червоними плямами, припухлостями чи навіть невеликими виразками на тілі. Такий улов викликає занепокоєння у багатьох рибалок, адже не завжди зрозуміло, чи безпечно вживати таку рибу в їжу. Фахів...

Від цього залежить пенсія: хто з пенсіонерів має підтвердити право на виплати

понеділок, 22 червень 2026, 10:42

Пенсіонери, які виїхали з тимчасово окупованих територій або перебувають за кордоном, мають дотримуватися певних вимог для отримання українських виплат. Головна умова - підтвердження того, що ви не отримуєте пенсію від органів окупаційної влади. Про це...