
Росіяни обурилися через пасхальне звернення президента РФ Володимира Путіна. Відео привітання було розміщено у Twitter, передають Патріоти України.
"У нас в народі кажуть: на Бога надійся, а сам не зівай. Ми так і робимо. Але в це світле свято Воскресіння Христового все-таки так і хочеться сказати: все буде добре з Божою допомогою", - сказав президент країни-агресора , вітаючи росіян зі своєї резиденції в Ново-Огарьово.
"Не здивований, що комусь із АП здається, що спокійний Путін з затишним каміном на задньому фоні - це елегантно, солідно та впевнено. Але вони не розуміють, наскільки ця картина відірвана від того, чим живуть звичайні росіяни кожен день", - написав користувач соцмережі під ніком "Совокінформбюро".

"Медицину і науку, здатну вилікувати населення від епідемії, убив ... Тупіше і підліше голови держави ще не було в Росії", - написав користувач з ніком "Нейронний зв'язківець".

Попит на подорожі Україною залишається високим, а на окремі рейси Укрзалізниці спостерігається значний ажіотаж, через який на один квиток може претендувати одразу кілька пасажирів. передають Патріоти України. Про це розповіла мандрівниця та організатор...
Компанія BlueBird Tech розробила новий детектор дронів під назвою "Чуйка 4.0", оснащений додатковим модулем, що здатен сканувати простір на новому діапазоні, передають Патріоти України. Зазначається, що новий засіб РЕР працюватиме не лише на звичних ді...