
З першого квітня українцям, які не перереєструють свої автомобілі у Німеччині, загрожували штрафи. Однак федеральний уряд вже звернувся до федеральних земель з проханням відкласти це нововведення на пів року Відповідне звернення оприлюднило Федеральне міністерство цифровізації і транспорту Німеччини, передають Патріоти України.
У ньому йдеться про звільнення українських біженців від необхідності отримувати німецькі номерні знаки на їхні автомобілі, ввезені з України.
Такий пільговий період має тривати до кінця вересня.«Міністерство запропонувало протягом цього періоду остаточно з'ясувати із землями всі відкриті процедурні питання, пов'язані з реєстрацією українських транспортних засобів», — зазначила речниця федерального міністерства транспорту у відповідь на запит DW. Наразі вже відомо, що це рішення підтримає щонайменше уряд Землі Бранденбург.
Мешканець Калущини під час прогулянки до лісу натрапив на кілька білих трюфелів. Цей гриб вважається одним з найдорожчих та найрідкісніших у світі, зазначають Патріоти України. Чоловік розповів кореспондентам видання "Інформатор Калуш", що знайшов одра...
Хвиля аномальної спеки, від якої потерпає Західна Європа, не пошириться на Україну. Наразі в Україні спостерігається цілком звична для середини літа температура повітря. Про це розповіла синоптикиня Наталка Діденко у проєкті "Тепер головне" на Еспресо,...