У Німеччині невідомі розбили вікно та намалювали свастику на будинку, в якому проживають українці

Німецька поліція проводить розслідування після того, як на минулих вихідних у містечку Гюстров невідомі намалювали свастику на будинку, в якому проживають українці, й каменем розбили їхнє вікно. Про це повідомляє поліція району Росток, передають Патріоти України.

Рано вранці 11 січня власник будинку в Гюстрові повідомив поліції про подію, яка сталася близько 02:30. Після того, як у будинок заїхали громадяни України, вони спочатку почули шум зовні будівлі, незабаром у вікно їхньої спальні кинули камінь. Мешканці не постраждали.

Утім, вранці власник будинку помітив дві свастики на стіні будинку та поінформував про це правоохоронців. Наразі кримінальна поліція також перевіряє ступінь зв’язку між двома злочинами. Завдані матеріальні збитки оцінюють у щонайменше 1500 євро. Однак інформації про можливих підозрюваних немає.

От і побачимо, який він "Живий Нострадамус": Популярний бразильський екстрасенс назвав переможця Чемпіонату світу з футболу 2026

п’ятниця, 26 червень 2026, 19:22

З початком Чемпіонату світу з футболу 2026 року у всіх виникає лише одне питання: яка країна стане чемпіоном світу? Але так званий "живий Нострадамус" вважає, що має відповідь, передають Патріоти України з посиланням на The Daily Star. 39-річного брази...

У Німеччині підтримали новий підхід ЄС щодо тимчасового захисту українців: Чого чекати

п’ятниця, 26 червень 2026, 18:56

Міністерка юстиції Німеччини Штефані Губіґ під час візиту до Києва прокоментувала обговорення в Європейському Союзі щодо можливого перегляду умов тимчасового захисту для українських громадян, зокрема чоловіків призовного віку, передають Патріоти Україн...