У Німеччині потяг зійшов з рейок, загинули громадяни України

Дві громадянки України загинули внаслідок залізничної аварії, що сталася у Німеччині 3 червня. Регіональний потяг прямував до Мюнхена і неподалік Гарміш-Партенкірхена три вагони зійшли з рейок і перекинулись. Про це повідомляє Bild, передають Патріоти України.

Зазначається, що жінки виїхали з України після початку війни та проживали поблизу разом з сім'ями, які приймають біженців. Ймовірно з однією жінкою була її дитина. Вона отримала серйозні травми і наразі перебуває в лікарні.

Слід зазначити, що станом на 5 червня знайдено тіла 5 загиблих в аварії. Ще від 7 до 14 людей досі вважаються зниклими безвісти. Понад 40 пасажирів зазнали поранень.

Час - гроші в незвичному ракурсі: Tesla почала прийом замовлень на Roadster за дуже демократичною ціною

понеділок, 5 червень 2023, 4:20

Фанатам Tesla доведеться почекати, щоб отримати чергову модну новинку від Маска. Компанія Tesla знову приймає замовлення на “довгобуд” Roadster. Форма для замовлення електричної дводверки з'явилася на офіційному сайті Tesla 1 червня: там бажаючим пропо...

Намітився новий різновид оздоровчого туризму: Науковець, який пробув понад 90 днів на дні океану, омолодився на 10 років (фотофакти)

понеділок, 5 червень 2023, 3:30

Дослідник стверджує, що цей експеримент дозволив йому збільшити тривалість свого життя на 20%. 55-річний відставний військово-морський офіцер Джозеф Дітурі провів на дні Атлантичного океану 93 дні у капсулі площею лише трохи більше ніж 9 квадратних мет...